Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz hohoo #28 üzenetére

    Egyszer már lecsesztek a hozzád hasonlók, amikor megosztottam, hogy mit és hogyan végeztem el a nem-is-olyan-közeli múltban, így ennek megosztásától eltekintenék, ha nem haragszol. Privátban esetleg, bár nem hiszem, hogy kíváncsi lennél rá, maradjuk annyiban, hogy nem a szél fújta a kezembe a diplomámat, itt nem sokan teljesítik azt túl, amit fel tudok mutatni.

    A legális windows (így kell írni, figyelj oda) meg számtalan módon megoldható, itt a fórumon számtalanszor bebizonyítottam már emellett azt is, hogy kész vagyok pénzt áldozni akár szoftverre is.

    Ennek ellenére úgy gondolom, hogy buta, bugris dolog egyből ilyen demagóg dumával jönni, hogy márpedig adják a kórházaknak a windows árát. (A kórházak finanszírozásáról amúgy remélem elfogadod releváns tapasztalatnak, hogy erről szólt a diplomamunkám)

    Erősebb érvek kellenének annál, hogy úgy is kodoznak az inden windows-on a sok léhűtő fiatalok, ahelyett, hogy lélegeztető gépre kéregetnének linuxon írt körlevelekben. Már csak azért is, mert warez winen ugyan úgy lehet kodozni ;) tehát ez nem érv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák