Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecow

    aktív tag

    válasz ntomka #10 üzenetére

    Svn logot ugyan nem szoktam olvasgatni, de ezt így hirtelen átpörgetve nagyon úgy tűnik, hogy ez egy általános chromium/chromium OS log (ami nem is csoda, hisz igen sok közük van egymáshoz). Értem én, hogy azt akartad ezzel mutatni, hogy még fejlesztik, de én sem azt mondtam, hogy már dobják, azt mondtam, kezdi elveszíteni a fókuszt, és könnyen a wave sorsára juthat. Ráadásul a fejlesztések sem feltétlen vesznének kárba, hiszen nagy részét fel lehet használni a chrome-ban. Ez Schmidt válasz meg khm, inkább az én aggályaimat erősíti mintsem a te optimizmusodat szerintem. Semmi konkrétumot nem mondott, ez nagyon időhúzó válasz volt. (2 mondatos bemutató, amit már eddig is ismert volt, meg még várunk, kb ennyi :) ) Amint lesz valami nagyobb hivatalos sajtó tájékoztató, akár céldátummal, osztom az optimizmusod, amíg nincs addig sajnos csak szkeptikus tudok lenni sajnos. A wave ennél nagyobb nyilvánosságból, és véglegesebb állapotból, szűnt meg önálló szolgáltatásnak lenni.

    Egyébként láttam ezt a Schmidt előadást, és valószínűleg azért nem maradt meg ez a ChromeOs-es rész, mert ilyen semmit mondó volt, a real time google translate jobban megfogott. :D

    [ Szerkesztve ]

    Nyergeld meg a nagyot

Új hozzászólás Aktív témák