Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    Visszatérve az eredeti témához:
    Az miért van, hogy két hasonló tudású okostelefon, PDA, kéziPC ("Minek nevezzelek?") stb. egy árban van? Hülye a kérdés? Ja nem írtam, hogy az egyiken linux a másikon pedig win vagy symbian vagy bada van?

    Szóval én úgy látom, hogy hiába az ingyenes alap-platform, mi ebből nem profitálunk, csak a gyártót, akkor meg fizetős OS-t ide, ha úgyis fizetek érte! Ha pedig a gyártónak ingyen van az OS ne húzzon le minket továbbra is... Kivétel a tegnap látott ZTE Blade. Megfogdostam kicsit a telefonokat (vagy miket) tegnapelőtt a t-mobil-ban és továbbra is ugynabból a műanyagból, ugyanazzal a tudással (és HW-el) vannak tele az összes gyártó készülékei ugyanabban a kategóriákban. Mint az autónál. Csak a kocsikon nincs OS. Ami vagy pénzbe került a gyártónak vagy nem. Persze ettől a felső-kategóriás nagyképernyős izé, ugyanúgy 140-160 ezer forint környékén mozog, akár windows, akár Android fut rajta. Hogy van ez?

    Mikor fogunk mi, vásárlók, felhasználók jól járni azzal, hogy előre telepített, de ingyenes OS-t kapunk?

    uff

Új hozzászólás Aktív témák