Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz dabadab #65 üzenetére

    De megmondják, mert azzal, hogy az érte fizetett adót a zenészeknek adják, de facto kijelentik, hogy én zenét töltöttem le. Ha nem töltök le, hátrányba kerülök, mert olyan szolgáltatásért fizetek, amit nem vettem igénybe.

    Másrészt az internet szolgáltatás, mint üzlet, teljesen diszjunkt a zenekiadástól, a kettőnek semmi köze hozzá. Ez olyan állatság, mintha megbüntetnéd a Strabagot, mert az általuk épített autópályán hozzák be a matricamentes szlovák dvd-t.

    Harmadrészt meg az is a vesszőparipám szokott lenni, hogyha egy büntetési kategóriában a felderítés és a konkrét elkövetők megbüntetése helyett látszatcselekvést végeznek, az tahóság. Ha zenét letölteni bűn, akkor a büntetést az fizesse meg, aki letöltött, ne pedig tárgyalás nélkül, kollektív felelősség alapján kollektív büntetést kapjak. Ugyanezért nem hiszem, hogy a matrica jó dolog.

    Ha egy zeneszerző nem bír megélni, menjen fodrásznak. Kiadó dettó, csak azok inkább követ törni menjenek... Nem kötelező zenészként élni. Emellett mondhatnám azt is, hogy le lehet szakadni az adómról, fizetek így is eleget...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák