Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flame_

    tag

    válasz ollie #11 üzenetére

    A "rockyou" gondolom amiatt, mert ez az oldal neve, ahonnan a jelszavakat lopták.

    És sztem itt bukik ez az egész. Én is sok jelentéktelen site-ra regisztrációkor használom a dolog nevét, az 12345-öt (vagy annyi számot, ahány karakter minimum kell), vagy q1w2e3r4-t vagy hasonlót... Máshol (pláne a legfontosabb 3-4-5 helyen) ennél finoman szólva is körültekintőbb vagyok :) Mivel egyszerűen kell oda felhasználónév.
    Azt nézve, hogy ez a RockYou! mennyire komoly és lényeges szolgáltatás nem is véletlen, hogy ennyire gógyis jelszavak védték a felhasználókat. Sztem pont emiatt nem kéne komoly következtetéseket levonni belőle, hiába több tízmilliós a minta...

    Most komolyan: egy oldal, ahol myspace layoutok, meg visszaszámlálók, meg csillogós szövegek vannak. (Gondolom ez utóbbi miatt lett sok jelszó "princess" is :DD ) Ide alkalomadtán regisztrálva melyikőtök gyártana egy egyedi és remekbeszabott jelszót? :)) Ugyan kérem, ne viccelődjünk. Komolytalan az egész. Banki jelszavakat meg senki nem fog így sommázni több tízmilliós nagyságrendben (és talán ez jól is van így). Ez meg napi +1 hírnek elment.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák