Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice_Man22

    senior tag

    válasz Ipse89 #330 üzenetére

    Nagyon szep iras! Kedves Ipse89, nem olvastam vegig az osszes hsz eket, de szerintem jobban ki kene hasznalnod a koltoi adottsagokat.:)Az eddigi irasaid pedig nagyon jok. Le irod a valos eletem.Hasonlo helyzetben voltam en is.Egy masik irasodhoz hozza szoltam abba le irtam az iskolas eeimet.Szoval erettsegi utan 1 evvel megismertem a lanyt.Barna haj barna szem, gyonyoru test, szemuveges(szemuveges lanyok nagyon tetszenek, nemtudom miert).Akkor ereztem, hogy o kulonleges, lassan kezdtuk egymast megismerni, nagyon jo volt vele lenni beszelgetni vele megszuntek a gondjaim.Csak sajnos nem stimelt vele valami sosem lepett at egy hatart tobb voltunk mint baratok de nem szerelmes par.Sajnos akkor nemtudtam mire velni ezt a viselkedeset.Egyszer mikor beszlegettunk elhataroztam, hogy megtudom mi a baj, sajnos mast vettem ki a szavaibol es olyasmit mondtam neki amit nem kellett volna es ha talan mashogy reagalok, akkor most eletem ertelme lenne.Ez volt lassan 8 eve.2 evvel ezelott az iwiwen kaptam egy levelet hat O volt.lassan kezdtunk ujra beszelgetni, lassan talalkozgattunk igaz mas varosba lakott lakik,kezdtunk egymas irant mast erezni tobb mint baratsagot.Viszont mindkettonknek volt mar valakije tartos kapcsolatba voltunk, de nemtudtunk nem beszelgetni egymassal telefonon orakig beszelgetni.Egyszer szoba kerultek a regi dolgok, akkor derult ki, hogy o is nagyon felre ismert es, hogy csak felt egy csalodastol, hogy csak azert vagyok vele, hogy elfelejtek egy masik lanyt.Szoval beszlegettunk talalkozgattunk, titokban egy "par voltunk".2szer tobb is tortent mint beszelgetes.Utana kiderult, hogy mindketten szeretjuk egymast, csak sajnos eljott az ujabb felelem de mivan ha csak szorakozunk egymassal.Ujabb beszelgetes, ujabb bizonytalansag, probaltam megertetni vele, hogy a kapcsolatom feladnam erte, de o csak nem akata hogy egyutt legyunk, lehet felt lehet nem hitt nekem nemtudom.Vegul en megnosultem, o meg mindig egyutt el a parjaval.
    Remelem ertheto volt amit le irtam, es vegr ki adhattam magambol, es nem csak en vagyok ilyen erzelmes ferfi.

Új hozzászólás Aktív témák