Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz joysefke #29 üzenetére

    de a többi banda amellyett hogy ugyanilyen gátlástalanul lop

    Ez tényszerűen nem igaz, a Fidesz teljesen új dimenziókat hozott az állam kifosztásában.

    legalább jóval tehetségtelenebbek

    Őszintén szólva nem látom, hogy miből vezeted ezt le.
    A Fidesznek egy szerencséje volt, hogy volt egy évtizednyi konjuktúra, ami javított az optikáján annak, hogy teljesen bénák voltak bármiben.

    És ha ezeken túl vagyunk, akkor még ott a demokratikus intézmények szétverése meg a szakmaiságot egyértelműen felülirő elvárt politikai loja szolgalelkűség. Ez egyébként nyilvánvalóvá teszi azt is, hogy miért szükségszerűen rosszabbak, mint az előzőek, hiszen ha kimondani sem szabad a valós problémákat, akkor eleve reménytelen megoldást várni rájuk.

    DRM is theft

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz joysefke #29 üzenetére

    Na akkor legalább tudsz róla.
    A panaszkodásnak mindig van haszna, főleg ha rendesen hangot adsz neki, de amíg a legtöbb ember csak a 4 fal között meri kimondani a problémákat, addig tényleg nincs, viszont sajnos idáig jutott az ország, hogy a legtöbb ember már nem meri nyilvánosan kimondani a problémákat, ez is ok arra, hogy végre változtatni kéne, hisz már lassan újra kezdődik a rákosi korszak csak éppen orbáni néven, ÁVH/TEK már úgy is van, már egy szegény ártatlan gyereket el is vittek este a BKK-s jegyrendszer botránynál, már csak a körömletépés hiányzik, hogy egyesek nosztalgiázhassanak, mert úgy látszik nem látják a problémát, amitől anno annyira féltek és most is már lassan kiszúrja a szemüket.

    Nem jó a gondolkodásmódod, meg nem értetted a lényegét.
    Most csak mondtam két számot, csak hogy értsd mire célzok, nyilván ha pl. én lennék az ország vezetője (nem, nem akarok, csak a példa kedvéért), akkor tisztában lennék a jelenlegi helyzettel, illetve a statisztikákkal és mindjárt másabb számokat határoznék meg, de most csak hasra ütésből mondtam az egyszerű számok kedvéért 10-et és 20-at, de mint mondtam, ehhez ész is kell, ami jelenleg a kormánypártnál nincs így maradt az egykulcsos adórendszer.

    Figyelj, még az MSZP sem lopott ennyit, a fidesz ilyen szempontból bármelyik pártot felülmúlja és a legnagyobb gond mindemellett az, hogy a hozzá értés is hiányzik, mert ők is annyira átláthatóan lopnak, hogy az már felháborító, ráadásul mindemellett ugye mértéktelenül is meg ugye még alkalmatlanok a kormányzáshoz is, ez a víruskezelés is egy vicc, mármint amit csinálnak, kiállítanak 3 faszkalapot is "operatív törzs" néven, azt bábként rángatják őket, ráadásul nem bántani akarom azt a 3 embert, de náluk alkalmatlanabbakat nem is tudtak volna találni erre a feladatra, persze a lényeg hogy írányítani lehessen őket, na de ez is kurva feltűnő, mint minden az egybites orbáni rendszerben, persze már annak, aki nem szemellenzővel jár.
    Nem mindig volt ilyen a középkor vége óta sem, de igen, javarészt mindig alkalmatlan irányítása volt az országnak, ezért lett ilyen, általában ezrét nem szoktam kegyetlenül hülyézni se a fideszeseket (bár néha igen, ha nagyon felidegesítenek, de szerintem ez érthető), mert a buta és megtévesztett emberek is a fidesz miatt buták és megtévesztettek, a mai oktatási rendszer is a fiatalokból, vagy legalább is nagy részükből gyakorlatilag szemetet csinál (megutáltatják velük az oktatást, így szarnak az egészre, vagy ha nem is sikerül, akkor is hülyeséggel tömik az agyukat), ami rajtunk fog úgy is maradni.

    Nem sértődöm meg, mert mint mondtam és most te ne sértődj meg, de szar a látásmódot, illetve látszik hogy nincs nagy képzelőerőd, hogy mondjuk orbán pozíciójába mit lehetne tenni, így nyilván azt hiszed mint a legtöbb ember, hogy orbán okos, de nem, el kell hogy keserítselek, orbán egy rettentően buta és gerinctelen ember.
    Az hogy másokat átverj, illetve kihasználj a saját javadra, ahhoz nem kell sok ész, csak ugye az a baj, hogy gerinc sem. Ha akarom, én is átverhetném ezrével az embereket, mint pl. anno a bankok a devizahitellel és így tovább, csak bennem van gerinc, illetve emberség, ami ezt megakadályozná és még ész is, amivel jobban ki tudnám vitelezni, de nem teszem.
    Ha orbánnak lenne esze, akkor hidd el nem lenne ennyire átlátható ez a mértéktelen lopás, na meg több értelemmel csinálná, nem úgy mint a kínai vasutat is, amiből talán egy forintot nem fogunk kapni és haszna se sok lesz, se baj, dédelgessék csak ezeket a buta gondolatokat.
    Tudod az országban sehol nem látszik meg orbán esze, mióta ő lett a miniszter, azóta a gazdaság romokban, lettek új munkahelyek, de egy csomó megszűnt, mi meg gyakorlatilag csak piac vagyunk a kínaiak (pl. szar ruhák) és a németek (élelmiszeripari termékek) számára és az ott kimenő pénzt a turizmusból próbáljuk nagyrészt fedezni, már lassan a magyarok lesznek kiállítva mindenhol turisztikai látványosságnak, hogy bámuljanak minket, milyen hülyék vagyunk, hogy hagyjuk ezt így menni, szóval nem, orbánék se nem eszesek, se nem gerincesek és így tovább.
    Pedig amúgy milyen jó bizniszt lehetne csinálni a gazdaság helyreállításával, állami cégek létrehozásával ahova szintén beültethetnék a hülye haverjaikat azt ők is meg mi is jól járnánk, csak orbánnak fontosabb külföld seggét nyalni, na meg ő hülye az ilyenhez, hogy mindenki jól járjon, a saját zsebet egyszerűbb tömni :)
    Ezt a részét le is zártam, mert nem tudsz meggyőzni semmivel, túl sokat láttam már az orbáni idiótizmusból, hogy elhiggyem az ellenkezőjét.

    Ja persze, példaképnek a gerinctelen faszkalapokat, mint pl. a politikusokat, mond észnél vagy? Én az ilyen gerinctelen férgeket mindig is le fogom nézni, szememben egy becsületes hajléktalan is többet ér, mint ezek az öltönyös soros ösztöndíjas majmok, persze akkor ők sorosoznak ...
    Azokra meg szintén nem nézek fel akik mondjuk német gyárban dolgoznak és többet keresnek, természetesen le sem nézem őket, nekik nagy mázlijuk van hogy ott dolgozhatnak, azonban sajnos ettől függetlenül az a szomorú tény, hogy vannak akik fontosabb, illetve több munkát végeznek, mégis kevesebbet kapnak, szóval az álláspontom gondolom tiszta, nálam egyébként is a politikusok az ellenség, ők tehetnek az ilyen egyenlőtlenségről is, meg arról hogy sok embert szó szerint bután tartanak, pedig az emberek sem butának születnek (persze van kivétel) és nem is feltétlen kell annak maradniuk, persze a kormánynak ez a jó, így könnyű irányítani.
    Amúgy ez is vicces így belegondolva, mármint hogy kormány ... a kormány az egy dolog/eszköz, amivel tudom irányítani pl. a kocsit, viszont önmagában nem irányít a vezető az, aki kormányoz/irányít és még ha egy vezető "testületet" vagy országgyűlést értesz kormány alatt, akkor sem éppen ez a legjobb kifejezés erre, de ez is tökéletes példa arra, hogy orbánék mekkora kretének és akkor az olyan elnevezésekről ne is beszéljünk, hogy katasztrófavédelem meg ilyesmi, ezen is meglátszik hogy gyök2IQ mindegyik, nem is tudom melyik volt az, amelyiknek még nemrég a magyar nyelvel is komoly gondjai voltak, mondjuk melyiknek nincs és akkor ilyenek irányítják az országunkat, hát egy majom tényleg 100x jobb lenne ...

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz joysefke #29 üzenetére

    a fidesz találta fel és vezette be a 110%-os lenyúlást...

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák