Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demagóg

    aktív tag

    válasz szupermacs #13 üzenetére

    Szerintem meg vészes ez a cím. Mert időt vesztettem. Indexen pl. már nem dőlök be az ilyen címnek. Nem vagyunk egyformák, de ezzel nincs is semmi gond. Emlékszem, amikor még Parci rendet tartott a csapatban. Akkor még tényleg csak lelkes fiatal srácok voltak, őket jó újságíró (tanonc)-nak tekintettem, függetlenül attól, hogy tanulták e a szakmát vagy nem, nem érdekelt. Ugyan néha bekeveredett egy-egy firkász is, de azok akkor még hamar kikoptak. Emlékszem, nekik esélyem sem volt elmagyarázni, hogy mekkora baromságokat írnak, a lelkes fórumozók meg itták minden szavukat. De ez messze nem volt jellemző, inkább az elég jó színvonalra emlékszem. Akkor még szívesen elklikkelgettem a hirdetéseket, hátha jobb lesz nekik ettől. Azonban változnak az idők, a környezet, Parci belefáradt vagy csak alkalmazkodik az új piachoz, a farkastörvényekhez. Igaza van, baromi sok melójuk van ebben.
    Én nem a bulváros cím miatt jöttem, mert az IT területén ezek a címek lehetnek valós tartalmúak is manapság. Az általad említett Bors és a Blikk nem az én érdeklődési köröm, ahova most átterelni akarsz csak azért, mert elolvastam a címet és klikkeltem. És pont ezért nálam már egyenlőségjel van ezen lapok között. Ami az újságírásban a bulvár szenny megtestesítője a Bors és a Blikk, úgy az IT újságírás kanálisa irányába tart most a PH. De még egyszer mondom, nincs ezzel semmi gond. Változnak az idők, változnunk kell nekünk is. Vagy alkalmazkodni, ki mint határoz. Nekem marad kizárólag az angol nyelvterület, az arányok ott is hasonlóak, de jóval nagyobb a választék.

    -De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Új hozzászólás Aktív témák