Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boba6

    aktív tag

    válasz schawo #27 üzenetére

    a KSC75 fel árba általában a PP-nak és van akinek jobban bejön és kerül pár napi zsebpénzébe egy nyugati fiatalnak, és ver nála sok drágább fülest minőségben... márpedig DE, ezeket a termékeket illetik ezzel a fogalommal (rendeltem is egyet amazonról ha már arra jártam kemény 4000Ft-ért :P )

    mzso:
    Gondolom a "világ fejlettebb részein" az ostobább jóléti országokat érted...)
    természetesen ebben egyet értek de ez nem ide tartozik, az meg hogy hangoztatod tovább ugyan azt miután rádcáfoltak... no comment
    a sokszor 600USD körüli új áron amibe ERŐSÍTŐVEL kerül mutass elismertebb rendszert!

    Shufny:
    Komoly probléma vele a tartóssága
    kérdés nélküli élettartam gari van rá :U kis túlzással ha kalapáccsal agyonverve küldöd vissza is megcsinálják ingyen

    ... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

  • Polarstar

    nagyúr

    válasz schawo #9 üzenetére

    Koss Porta Sport

    Az uncsitesóm Philips walkmanjával hallgattam anno...

    Súlyosan jó volt a hangja. Ki gondolta volna, hogy már 25 éves a termék!
    És még mindig trendi!

    De ez a sok rádiós izé engem is kétkedésre késztet: Ennyi sokféle rádióhullám már rendes zavaró tényező az emberi sejteknek. Én itthon most 27 Wi-Fi sugárzót látok a képernyőn a keresőben, és ebben nincsennek benne a szomszéd jelenleg zárva tartó cégek!

    Megjegyzem, nem kell a komment erre. Tény, hogy a rádiózaj a hímivarsejteket lassítja.

    Részemről kábeles!

    [ Szerkesztve ]

    Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Új hozzászólás Aktív témák