Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • floatr

    veterán

    válasz Penge_4 #197 üzenetére

    Én csak egy dolgot látok veled kapcsolatban, hogy egy általánosságban marginális feature miatt kötöd az ebet a karóhoz. Nem fogják neked se a shotgunt a fejedhez h használj mást, de még csak nem is azért hüjéznek h nem használsz mást, hanem azért mert olyan dolgokból általánosítasz, amiből nem lehet, és erre építkezel. Személy szerint ez érdektelen, de ne várd h bárki komolyan vegyen

    "Akkor találj, különben ennek a mondatnak nem lesz értelme." -- lehet h te nem érted, de van értelme

    "Ők is közel akarnak kerülni a húsos fazékhoz, vagy azért, hogy a saját nyílt alternatíváikat terjesszék, vagy azért, hogy a multik jobban támogassák őket." -- gondolom az fel sem merül benned, hogy ebben a közösségben sokan egyszerűen csak nevet akarnak szerezni maguknak azzal, hogy -- esetenként akár jobban -- használható dolgokat készítenek. Vagy az hogy alapítványként működve nem a profitmaximalizálással foglalkoznak, hanem a termékkel.

    "de a 2007 egyszerűen sirály." -- sokan nem beszélnek sirályul

    "Mondjad. De akkor fogadd el azt is, hogy van, aki nem tudja kiváltani és ne az legyen a válaszod, hogy azért mert hülye." -- kezdem azt hinni h ez valami kollektív paranoid skizofrén elmebaj néhány windózos júzernél. Bemennek egy topikba, kérdeznek, és a választ valahogy már furán értelmezik, beszólással folytatják, aztán csodálkoznak. Csak egy példa: az office 2k3as topikban elmondtam hogy nekem nem jön be a ribbon, és hiányolom a régi menüt, valamint kifogást emeltem egy cég ellen, akik pénzért adnak klasszikus menüt. Erre hülyének néztek, mert mi az h nekem nem jön be, rátolták a mondat kontextusát egyből a msra, és elkezdtek leugatni, hogy szerintük lehülyézem azt, akinek ez bejön.
    Na ez kész, mint amikor egy agykárosult gyerek aszongya:
    - mi az ott apuuuu?
    - tehén
    - hoooool?
    Ilyenkor már télleg csak arra tud gondolni az ember, hogy a másik hülye, de nem az alapprobléma miatt...

Új hozzászólás Aktív témák