Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Lenry #34 üzenetére

    a hatóság azon erőlködik, hogy mindenáron rá akarja kényszeríteni az előfizetőket bizonyos dolgokra. csak ott lesz az erőlködésből pukkantás helyett bef.sás, hogy amelyik előfizető ezt eddig nem akarta, az ezután se fogja. az előfizetők pontosan ugyanannyira lesznek kooperatívak, mint eddig.

    példa: a hatóság mindenféle cifra módon erőlteti, hogy az ügyfél olvassa el a szerződést, amit aláír. az ügyfelek meg tesznek rá magasról. én megértem a hatóságot is, mert nem ártana, ha az ügyfél tudná, mire szerződik, de megértem az ügyfelet is, mert amikor a szerződések egyszerűsítése címszó alatt 60-ból 230 oldalas lett az ászf hatósági ukázra, azt soha senki nem fogja elolvasni, akárhogy erőlködnek ott pesten.

    ez is egy ilyen látszatintézkedés, próbáljuk az ügyfél képébe tolni, hogy a hatóság szerint mit kellene csinálni, az ügyfelet meg nem érdekli. akit érdekelt ez a típusú megoldás, az már megoldotta. Akit meg nem érdekelt, azt ezután se fogja, de legalább van miért megbüntetni a szolgáltatót, ha nem tesz eleget a kötelezettségének.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák