Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csápájev

    őstag

    válasz #40553216 #130 üzenetére

    Az a baj,hogy veled elhitették,hogy mindenki,aki kritizálni meri a fideszt,az ballib,meg hazaáruló.
    Mert ugye ezt ők döntik el,tehát,ha valaki kritizálni mer,az mindenképpen ballib.
    Képzeld nem.
    pl én sem voltam soha baloldali.
    De mondjuk,ha liberális egy újságíró, akkor mi van? Akkor nem kérdezhet? :B
    Mikor ilyen sajtótájékoztatókat nézel és az arcodba mondják,hogy ők nem tudnak milliárdos korrupciós ügyekről,meg nem tudnak róla,hogy áthaladt az ország felett egy orosz katonai repülőgép tankokkal megpakolva,akkor nem érzed úgy hogy a pofádba hazudnak?

  • dabadab

    titán

    válasz #40553216 #130 üzenetére

    Tök jó lenne, ha nem hazudnál folyamatosan. Legalább magadnak ne.

    DRM is theft

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz #40553216 #130 üzenetére

    Miről kellene faggatni őket? Csak pár dolgot említek a korrupció terén... Tiborcz, Habony, Simicska, Mészáros, Pecina, Polt házaspár, Nav-os zöld dosszié, Közgép ügyei... Ha érdekel több is, akkor pl. a vastagbőr blogot meg az átlátszó.hu-t ajánlom olvasgatni.

    És igen, többségetekkel ellentétben végighallgattam az öszödi beszédet, a tartalma valóban igazságbeszéd. A szivárogtatás napján örömujjongás volt a HírTV-ben, 5 percenként játszották be ugyanazt a 2 sort az egyébként nem is rövid beszédből, csak hogy a "lényeg" megmaradjon a fejekben és arra lehessen ráhúzni a vizes lepedőt, aki az addigi gyakorlat ellen felszólalt. Meg is lett az eredménye... Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok se MSZP, se DK szavazó.

    A "fideSSbirkázzák" dolog meg eléggé kétoldalú. Vannak ezek a remek kommentelhető hírek, amik alatt ezek a dolgok mennek. De ott ugyanúgy le van libsibolsizva is mindenki, aki nem ért veletek egyet. Szóval jó lenne, ha nem csak egy oldalról néznél mindent, mert lehet, hogy nincs igazad.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Drakmusz

    őstag

    válasz #40553216 #130 üzenetére

    Veled és a hozzád hasonló hívőkkel lehetetlen érdemi párbeszédet folytatni.......
    Szinte bármelyik hazugságodat percek alatt meg lehet cáfolni, ennek ellenére itt is csak az unalomig ismételgetett mantrát nyomod.
    A jelenlegi kedvenceidnek 2010-ben egyetlen vállalása volt, teljes elszámoltatás az előző garnitúrára vonatkozólag.Ez rejtélyes módon elmaradt.Takarékos államot és plebejus kormányzást vizionáltak, ehelyett két kézzel szórják a pénzt baromságokra.Ezek a száraz tények, hiába erőlködsz.
    Sajnos a magyar társadalom a rendszerváltás óta sem volt képes kitermelni magából egy használható politikai elitet, jelenleg is ennek isszuk a levét.Az összes politikai dinoszaurusznak ki kellene halnia, hogy itt valami változás indulhasson meg.
    Ugyanis a két nagy párt háttérben kötött alkui miatt nem lehet valódi elszámoltatás sem.
    Ebben az egész posványban a Fidesz a legalja.Viktorod egy héten belül háromszor ellentmond saját magának, persze következmények nélkül.Nem birkák vagytok, hanem igénytelenek.Mégpedig azért, mert a normális értékrendű szavazó objektív módon viszonyul a kedvenc pártjához és nem pedig bálványozza azt.Ti erre képtelenek vagytok.
    Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák