Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Abu85 #35 üzenetére

    Leginkább azért vették, mert addigra a korábbi gen már nagyon kevés volt. És ahhoz előrelépést jelentett, nagyot. Viszont már az akkori mainstream tv-khez sem volt feltétlen elég. Közben meg kitört a VR és a UHD láz, utóbbi pedig már a megjelenésükkor tudható volt. A Sony pedig már korábban tudhatta, a fejlesztési idő alatt, mivel mintha valami tévéket fejlesztő részlege is lenne. Meg filmgyártó.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #35 üzenetére

    Köszi.

    (#36) lezso6: Tudom miket írok. Amúgy igen, nekem soha semmi nem jó. :) A Bonaire lapka óta van True Audio, jó nem a Next, de van, kb 3 játék, ha használja. Az meg mikor jelent meg? 4 éve? Bakker, hogy a manóba ne lennék elégedetlen. Ez is (RX480) már lassan 1 éves, jó most Abu linkelt egyet ami használja, 1 év alatt egy... hú micsoda teljesítmény. Nem látom, hogy lenne kijelölt irány és következetes fejlesztés, hanem azt látom, hogy csináljuk is meg nem is. Elkezdjük, újragondoljuk, újrakezdjük. Ott van a GPU-kban. Ezekkel pedig több hardvert el lehetne adni. Mert más GPU-kban nincsen. Csak használni kellene. Hogy a ..... akarják így a piaci részesedésüket növelni, ha az exkluzív lehetőségeiket nem használják ki?

    (#39) Callisto: Valóban nem követem, de ha ettől emelkedne, megeszem a kalapom! (van kalapom és nem csokiból van :D ). Ezzel én nem mertem volna előállni. Ez nem több egy PS4 Pro 2.0-nál. Ami a XBONE-hoz képest ugyan előrelépés, de a PS4-Pro-hoz képest nem akkora, az pedig már fölözi ezerrel a piacot.

    Nem vagyok biztos benne, hogy sokat segít majd rajtam, de elolvasom/okosodom. :)

    (#41) unrealnoise: Nem feltétlen gondolok élethűségre. Arra sokan törekednek de attól még nem biztos, hogy elég erős a megkülönböztetéshez. De mondjuk valami intenzív részecskeszimulációs dolog már figyelemfelkeltő lenne és ezt 4K-n 60 képkockával, valami amitől azt érzi a felhasználó, hogy wááá, kell nekem. A Forza nem az. Ez amúgy lehet(ne) valami kreatív dolog is, amit hiányolsz, viszont arra is gondolni kell, hogy ezzel az új konzolt is el kell adni. Simán el tudnék képzelni valami olyan játékot, ami egy városban játszódik, ahol egy kísérlet balul sül el, emiatt az épületek eltolódnak és különféle gravitációs területek jönnek létre, így épületek oldalára lehetne átugrani, az eső oldalra eshetne, vagy éppen felfelé stb-stb. Ebbe bele lehet rejteni különféle kreatív kihívásokat, amivel tovább juthatsz a pályán, hasonlóan mint a Portálban. MP-ben is szerintem izgalmas lenne, hiszen az ellen bárhol lehetne. De ami a lényeg, hogy lehetne vele olyat mutatni, ami eladja a konzolt.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák