Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsi83vp

    senior tag

    válasz bambano #37 üzenetére

    hanem rátelepednek a beszállítók minőségbiztosítására is és azokkal szemben is támasztanak egy halom előírást.....

    pontosan - illetve már inkább minőségirányítás van. De ez a lényeg. Az infós, mint a feletted lévő elmondja, hogy milyen jelszó kell és kész - ezt bele kell venni a szerződésbe - mondjuk én vágattam volna ki azt aki "3 x-et" tesz be magának. Ez egyértelmű
    Amúgy meg, oké - csinálja az infós, kap 1 millát akkor vagy ha alkalmazott 300-t havonta a kártyára és övé a felelősség. Ha nem vállalja, akkor örüljön a 120 bruttójának és hogy nem vágom ki én meg leválasztom a szervert a netről mint ahogy tettük és nem vagy érvágás naponta párszor lementeni 1 gombnyomással az adatot és pendiveon mozgatni. Napi 10 perc többletmunka úgy, hogy a szerver biztonságban van. Ha meg adatot akarok küldeni 5 másodperc feldobni a penre. A kliensek kaptak valami kereskedelmi tűzfalat. A "szervert" (igazából így már csak tároló) meg törhetik. Ez mondjuk nem az én döntésem volt. De így ért véget a történet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák