Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hallador #6 üzenetére

    Én abból indulok ki hogy önállóan fejlesztettek (igaz jópár éves) alaplapokat olyan megoldásokkal hogy csak nézek ki a fejemből (totál random chipsetekkel össze vissza keverve és működnek). Csak azért hogy ne kelljen kidobni a több tonnányi procit és alkatrészt amik a szerverfarmokból kikerülnek. (kínai lapokkal foglalkozok) Nem mellesleg meglepően olcsón. Igen, elavult de célját kiszolgálja. És ami a legjobb hogy nincs olyan hogy egy gyártó egyfélét gyárt hanem egymásét is gyártják kompatiblis biosokkal. Itthon elképzelhetetlen lenne mondjuk egy Gigabyte biost rakni Asus lapra, ott meg teljesen normális cserélgetni.
    Járműgyártásban is már gyakorlatilag önálló lábakon állnak ahány márkájuk már van. (jó persze nem mondanám jónak őket.) Saját prociaik azt nem tudom elvileg vannak de sehol nem tudtam még venni egyet sem, pedig érdekelne. (nem a kínai ryzenre gondolok hanem a zhaoxin-ra)
    Olcsó, mennyiségi cuccokban tarolnak és szerintem arra van a legnagyobb igény.
    Szóval szerintem szépen jönnek fel. Meg mivel szinte mindent ott gyártanak ezért nehéz megoldani azt hogy ne másoljanak belső piacra dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák