Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarkov

    csendes tag

    válasz finest #35 üzenetére

    És? Nálunk is van egy rakás párt mégis az agyhalott van a vezetői posztban. Ez nem mentség

  • tzl

    senior tag

    válasz finest #35 üzenetére

    Mi köze Iránnak és Ahmadenizsádnak az arabokhoz? Csak halkan szólok, hogy Iránt nem arabok lakják, hanem perzsák.

  • válasz finest #35 üzenetére

    [link]

    Tudod, ezek után semmiféle olyan hírt nem hiszek el, hogy micsoda szörnyűséges tettek zajlanak akárhol a világban.
    A média úgy tálal akármit, ahogy cionék kérik. Ez tény. Az is tény, hogy igen jelentős zsidó túlsúly van a médiában (is). Én messzemenőkig tisztában vagyok azzal, hogy vannak jólelkű zsidók is (ismerek jópárat), vannak gondolkodók (respect pl: revizionisták) is, akik most nagyon gondolkodnak, hogy miként szabaduljanak azoktól, akik a világharagot a nyakukba hozták. Nincs sok lehetőségük, idejük meg végképp... Az emberek hajlamosak általánosítani. Ez van. Az már csak hab a tortán, hogy a túlszajkózott holokauszt miatt (végtére pénzt lehet kiszedni belőle), pont ők mondták, hogy aki nem tesz egy elnyomó rendszer ellen, az cinkosa azoknak, akik végrehajtják. Ejj, csak nem megint kettős mércét vélek felfedezni?

    [link]
    Ezen is el lehet gondolkodni, hogy miért nem láthattad/látod sehol sem. Semmilyen médiában.

    Én sem mondom, hogy örülök az iráni atomnak. Ellenben azt látni kell, hogy önvédelemre mindenkinek joga van.
    Szóval, egy szónak is száz a vége, Iránnak joga van atomra, és a stuxnet egy szuverén állam területén intézett katonai támadásnak minősíthető. Ha pedig nem minősítjük annak, akkor az rq-170es berepülések az elfogadott haditörvények szerint mindenképp azok.
    Így már aztán végképp nem tudni ki az agresszor. Sőt, ha hozzátesszük, hogy Irán egyedül nem tudta volna lehozni a RQ-t, akkor igazából nem marad más, mint Oroszország segítsége. Így megdőlt az is, hogy az oroszok nem nagyon támogatják az irániakat. Ha pedig még ezzel is kötekszünk, mert lehet, akkor S-300 a kulcsszó.

    Említsük meg lábjegyzetként, hogy a naaagy usa volt az, aki civil lakosság ellen büntetlenül vetett be WMD-t, sőt, az elferdített/elhallgatott tények miatt, még ők lettek a faszagyerekek. nahát...

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák