Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz King Unique #38 üzenetére

    Ez szamomra nem kinek nagyobb a ...-ja jatek, a szamok beszelnek magukaert. Alapvetoen egy olyan programot szivesen teszek a gepeimre amelyiknek a kodjahoz hozzaferhetek ha akarok, latom mi hogyan mukodik, ha akarom modosithatom a sajat igenyeimhez.Desktop-on meg ket olyan mozgatorugo van ami miatt elsosorban az MS termekei az elsok, 1 jatekok/jatekos tarsadalom 2 vallalatok rendszerei erre a termekcsaladra epulnek, nekik oriasi koltseget jelenteni mas OS-re atallni.

    Virtualizacio sem segiti ezen termekek (dekstop/laptop) eladasat, ennyivel kevesebb gepet vesznek es ez a szam noni fog ahogy az egyre oregedo asztali gepeket kikukazzak es kivaltjak VDI-al.

    Nagyon remelem hogy az open source megoldasok elterjednek a routereken is, nekem is az van fent, teljesen meg vagyok elegedve vele, a kozossegi fejlesztestol nem kell felni, dolgoznak elegen rajta hogy megbizhato legyen, illetve ha van hiba jon gyorsan javitas, nem akad el mindenfele burokratikus engedelyezesi folyamaton. Aki ert hozza megcsinalja, atnezik kozosen es ha rendben van kiadjak.

    Mindenki szamara nyitott es vannak alapitvanyok akik megtehetik hogy folyamatosan auditaltatjak mint ahogy az tortenik az OpenBSD-vel is vagy mas OS-ekkel.

    szerk: meg halkabban: munkahelyen MS termekekkel dolgozom es otthon is van feltelepitve VM-en, mert jatszani is szeretek, MS-DOS 5.0-tol MS termekeken eltem es tobbe kevesbe elegedett voltam veluk. MCP-krol nem szeretnek beszelni :U :B

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák