Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz kovy79 #40 üzenetére

    igen te egy troll vagy. kisemberezd azt akit akarsz engem ne, és mint minden NORMÁLIS ember én is csak akkor döntök el valamiről valamit, ha már kipróbáltam nem húzom le előre.
    Én ezt már anno átéltem a G9 egérnél is most meg az egerek csúcsának számít sok embernél. A terméket még egyszer mondom a gyenge elméd kedvérét NEM istenítettem, a logitech mérnökeit igen, de van is miért, adtak már nekem egy mx 518 és egy G5 egeret amivel megnyertem ET. Cb kupát.
    Nyugodtan le lehet szállni rólam és kár egy ilyen hírt eltrollkodnod személyeskedéssel.Ha tudnál magyarul értelmezni megértenéd hogy nem istenítettem a terméket az előbb beidézett mondaton kívül egy JÓ szót sem mondtam róla mint ahogy rosszat sem. Az oldalakra pedig szoktak mondani olyan dolgot hogy felmegyek erre és erre az oldalra, csak tájékoztatlak kedves magyarul nem tudó afgán barátom. részemről befejeztem a veled való társalgást!

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák