Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz k-adi #75 üzenetére

    Tehát 0 vezetési tapasztalattal teljes magabiztossággal állítod, hogy a vezetőség túlgondolja. Miközben te sosem voltál azon az oldalon és a leghalványabb elképzelésed sincs, hogy ott milyen információk alapján hoznak döntéseket és még csak azt sem látod át milyen összefüggések mentén kell megítélni valamit...

    Bár lehet, hogy nehéz elképzelni, de van olyan hely ahol normális emberek dolgoznak, jó a kommunikáció és mindenki képes alkalmazkodni a kialakult helyzethez, mert érti mi miért történik... Én szerencsére ilyen helyen dolgozom.



    majd te megmondod, mi? lol na hagyjál már..

    Az ilyen mondatok árulják el mennyire kis egyszerűen a saját burkodból nézed világot... Fentebb sem állítottam ilyet. De válaszolva a kérdésedre nem én mondom meg. Pont, hogy az embereknek kell megmondani. Ha érdekel a véleményem, szerintem nem a megmondás az én feladatom, hanem az, hogy támogatással és rávezetéssel a folyamat végén már tudja mit akar és mi a jó neki...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák