Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz k-adi #63 üzenetére

    Kiragadtál egy mondatot, majd jól megszalmabáboztál. Köszi. Szép volt. :C

    De most próbálj meg kilépni egy kicsit a nagyon lokális kis énközpontú nézetedből. Ha ez megvan, akkor rögtön megérted majd, hogy én nem a HO-t jelöltem meg problémának. Én ezt a konfliktusos helyzetet kezdtem feszegetni... Azt kellene látnod, hogy még az emberek sem tudják mindig eldönteni mit akarnak... és nem tudják mi a jó nekik...

    "A dolog komplex, az egyértelmű, de véleményem szerint egyszerűen túlbonyolítják a vezetők az egészet."

    Feltételezem nem vagy vezető. Majd ha egyszer lehetőséged lesz ebben a cipőben topogni kicsit, akkor biztosan nem fogsz leírni ilyeneket...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • Zolik

    senior tag

    válasz k-adi #63 üzenetére

    "ha eddig azért költöztél fel Bp.re mert itt jobb a fizu, viszont a lakhatás szopás, akkor most van lehetőséged messzebb költözni olcsóbb helyre, de ugyanannyi fizetésért és "

    Vajon meddig fog tartani míg a nagy cégek szépen elkezdik külön választani azt, hogy ha vidékről a családi házból melózik annak nem "kell" akkora fizut adni mint aki BP-n él és ott kell fenntartania egy élet színvonalat? Nyilván nem azért kap több fizut az aki BP-re költözött és vállalt munkát mert a munkáltató jó fej. Aki meg Karapancsáról dolgozik az is ugyan akkora fizut kapjon? Kíváncsi vagyok hogy 1-2 év alatt hogy fogja a fizetéseket leverni a HO, mondván nem kell munkába járnod, nincsenek akkora kiadásaid mintha Pesten élnél stb. Ne legyen igazam!

    @ 65
    Sajnos eddig én a személyes környezetemben is ezt tapasztaltam. Persze van jó pár ismerősöm aki meg ez miatt dolgozik még egyszer annyit mert az iroda egybe van a lakással.

    @ 73
    Mi bedolgoztunk a Paksi erőműbe és hát vicc.. fél óránként cigi szünet (mert az jár), mese délelőtt ki mit fogott a horgásztavon, ebéd, gyors meeting aztán go home. De több más cégnél is láttam ezt. Ücsörgés a staff kitchenben meg storyzgatások. Nekem ez a személyes 19 éves tapasztalatom.

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák