Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Stauffenberg #56 üzenetére

    Útba esik az állateledeles hazafelé, azért mindent én sem rendelek online, nincs annyi felesleges 1-2 ezresem.

    Én biztos nem húzatnám ki a fogamat, ha egyszer menthető lenne. Orvosa válogatja, mit vállal be, de nyilván érthető, ha nem akarják kockáztatni az engedélyüket. Még egyébként jó, hogy az állatorvosok dolgozhatnak.

    Ha el lehet hinni, hogy Vuhanból eredt a vírus, az ottani pánikkeltés miatt menekültek szanaszét az emberek. Aztán gyűrűzött tovább. Persze, hogy beleroppant az egészségügy.

    Gyakorlatilag mi fog történni a korlátozások feloldásával? Szerintem a tovább nyitva tartó boltokban jobban eloszlik a tömeg. A home office-osok legalább fele ideális esetben marad otthon. Kezet fogni továbbra sem lesz ajánlott, maszkot kell hordani boltokban / tömegközlekedésen. Rendezvényeket bizonyára továbbra sem lehet majd tartani x fő felett. Mitől robbanna be akkor a vírus? Hirtelen csak nem felejti el mindenki, hogy mi a helyzet.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák