Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Ku'leth #9 üzenetére

    "Ha az n+1 -edik rendszerre nincsen semmilyen értelmes alkalmazás, viszont van egy valag korlát, csak töredezettebb lesz a piac."

    Attól, hogy egy már eleve meglévő külső _cél_eszközt integrálnak nem lesz töredezettebb. Milyen értelmes alkalmazás kell egy direkt médiafogyasztásra szánt lejátszóba még?

    "Beleraknak egy Amlogic S905 SoC -ot 2+ GB RAM -al, rá egy M droid és szinte nincsen igény, mit ki ne elégítene."

    A helyzet az, hogy:

    -Van kismillió androidos külső lejátszó olyan formában ízben szagban amilyet szeretnél gombokért vagy szemmel igen jól látható összegekért is
    -Az univerzális szinte mindenre jó eszközök olvasatomban az esetek túlnyomó részében soha nem olyan jók mint a direkt egy célra kihegyezett történetek.
    -Még ha ezt az utat választanák, akkor se lehetne rajta gyári droid, mert az nem tévére való, innentől megint ott az ördögi kör amivel nyitottam, hogy a gyártó kényének és kedvének vagyok kitéve a frissítések miatt.
    -A Roku érdekelt abban, hogy folyamatosan fejlesszen, és megfelelő stabilitást, funkciókat nyújtson az eszközei mellé, legyen az különálló vagy a Hita tv-be építve.

    Elég sok médialejátszós kört futottam le olcsótól a drágáit, androidostól a zárt rendszerekig, és pl tv mögé számomra úgy tűnik, a direkt oda kihegyezett felülettel felszerelt célhardverek hatékonyabbak. Persze aki azon akar játszani is, meg fusson rajta y speciális program, vagy tudja szétmókolni a skineket annak nem jó egy roku, az egységsugarú vásárlóknak viszont főleg usában ez egy jól bejáratott brand, és vásárláskor többet nyomhat a latban egy roku matrica mint egy android m ;)

Új hozzászólás Aktív témák