Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz pusszycat #48 üzenetére

    Egyszerű :B Az én merítésem amiből dolgozom alsó hangon 1 nullával több, mint a tied.
    Ez úgy néz ki, hogy most csak a személyes gépállomány 7 darabból áll. És itt azért forognak a gépek is, tehát nálam ugyanúgy találsz 10 éves T60p-t meg T60-at is, mint E7470-et most. Mert privátban is szeretek tesztelgetni, sőt, most már inkább csak ezt, 1-2 hét és új gépeknél nincs meg a varázs már.
    Ez azért szebb, mint egy vállalati gazdi, mert ott söprés van. Én nem söprök, kortól függetlenül van minden. Van még 2 laktárs, összesen 3 géppel, a szűk család 6-al, egy raklap barát, 2 szak a BME-n ahol elég sűrűn kötnek ki az emberek nálam vagy kotornak oda órák után, hogy hé, E6220, HDD-t eldobja és hasonlók.
    Plusz mindenki más, aki átdobja a mailem, számom, hogy baja van. Ezek többsége visszatérő, látom az életciklust. Grátisz van aki a hivatalos csatorna után is felkeres privátban így az új gépeket is tudom követni.

    Izgalmas dolog, nem véletlenül untam meg az informatikus létet és terelődök át a minőségbizti és gyártás felé :B

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák