Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95462144

    törölt tag

    válasz Turbobacsi #11 üzenetére

    Nem nagyon van különbség hardver és hardver között. Csak az egyiken ott ficeg az alma logó a másikra meg bármit ragaszthatsz. Ha jól összerakod nehogy már ne legyen annyira tartós mint a másik. Ez hatalmas bullshit. :)

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Turbobacsi #11 üzenetére

    És? 2010-ben teljesen jól eldolgoztam 2003-as Dell WS-en. Most is tökéletesen ki tud szolgálni egy lassan tíz éves termék is, ha van benne elég RAM.

    #13 sad_Vamp: Amikor egy renderelésre van napi 14-16 óra, mikor senki nem használja a gépet, relatíve mindegy, hogy mennyi idő alatt végez vele, ellenben az elő és utómunkával foglalkozás alatt, mikor a delikvens ott is ül, már nem.

    Csak úgy: vajon tojássütőt mellékelnek hozzá?

    [ Szerkesztve ]

  • rii

    nagyúr

    válasz Turbobacsi #11 üzenetére

    azok még jobbak voltak, de ott is sok VGA meghibásodás, detektálhatatlan probléma - bent előjött, szervízből meg visszajön egy hét múlva, h ők nem találkoztak vele ... és azzal az egy géppel még volt 2-3 ilyen kör. más gépnél is behalt a vga.

    kijelző panel belülről porosodik, nem az üveg alatt, nem a panel kívültről, hanem belülről. 20-40 imac felénél jelen volt kb, 3-4 macről tudok ezekből amiknél a zsanér megadta magát ... és ezek milliós gépek.

    a macpro -nál meg elmentek miniatürizálásba, melegedési gondok is voltak

    hasonló márkákból választva ugyannyiért legalább olyan jó gépet lehet kapni, DELL, HP

    vagy összerakva: egy sokkal combosabb gépet kevesebből, persze az nem iMac, és ahoz képest egy PC felszálló jumb jet. de egy haclki is közelebb van a workstation fogalmához mint egy imac (mert a cégek workstation-ként használják) és amiben nincs raid-ban a rendszer ssd-hdd, az szerintem bukta, hogy ws kazegória legyen, mert elég gáz, amikor kell egy csere imac, hogy a megpusztult hdd-jű gép kiesik 1-2 napra)

    az OS-eket meg tolják ki agybafőbe

    " .... Azóta a pc-s munkaállomást már 2x cseréltük! ... "
    pedig az mac is ugyanaz mint a PC, ... intel CPU, intel vezérlő, AMD-NVIDIA vga
    450-550.000-ből a ma kapható legerősebb imac-et lehet összerakni, plusz még a monitor.
    két lenovo ips 27", +200.000 vagy két dell ultrasharp 27" +360.000 Ft.

    (#13) sad_Vamp:
    céges szinten nemhiszem, hogy jó a hackintosh
    oda kell egy olyan rendszergazda, aki ezt ismeri
    (én pc-n vagyok most hacklin ... hát jajj ... feltettem, de mivel felment "simán", így a zötykölődős részeket - smbios, fakesmc, kekxt-ek - nem is ismerem, hogy mi .... )

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák