Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EFXfan

    újonc

    válasz Dany007 #61 üzenetére

    De egy gyógyszernél pont a kísérletek igazolják, hogy mondjuk 98%-ban hatásos. Ilyen számot egy összetett kísérlet után lehet csak megállapítani. Így a vásárló tudja, hogy 100 emberből 2-nek nem válik be a gyógyszer.
    Te nem tudsz ilyen számokat mondani, de ha tudnál is, nem tudnád igazolni. Ezért gond.

    Ez miért gond? Ez nem gyógyszer :) Miért van itt az egész a "gyógyszerre" kihegyezve? Ez NEM GYÓGYSZER. Nem is akar az lenni.

    De ahogy okosan elkerülted, jól gondoltam ha nekem nem válik be a karkötő akkor nem is kapom vissza a pénzemet?

    Nem kerülöm el... csak éppen még egyetlen egy db-ot sem hoztak vissza fél év alatt, hogy "ez csak egy szaros gumi, adjátok vissza a pénzemet..." :Y De valszeg visszaadnánk a pénzt, még nem gondolkodtunk ezen olyan nagyon :)
    De vajon gyógyszerre visszakapod a pénzedet, ha nem használ a fejfájásodra? Ugye jó kérdés.

    Ebből csak azt akartam kihozni, hogy ha ez a karkötő tényleg olyan jó és olyan hatékony lenne, akkor meg lehetne ezt is oldani - a gyógyszergyárak oldaláról -, hogy ne 10 ezer forintba kerüljön, hanem mondjuk egy nullával többe.

    Ennyiért nem nagyon vennék meg és értelme sem lenne ilyen drágán adni. Miért jó az, ha vmi gempa drága?

Új hozzászólás Aktív témák