Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz haxiboy #19 üzenetére

    "azért a gyereknek sem árt egy kis magánszféra."

    Nagyonis kell nekik:R

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • #56573440

    törölt tag

    válasz haxiboy #19 üzenetére

    "Mert a szülő és a gyerek is rájön hogy a képernyő többet kínál, kevesebb idő,energia,pénz befektetéssel."

    Erre a szülő jön rá nagyon hamar, és látja hogy ez neki jó mert a lurkó kussol, nem akar teát hozni, és legózni, és babázni, és...

    "de ehhez már foglalkozni kell a gyerekekkel "

    Mindjárt beszarok mik vannak. Foglalkozni a gyerekkel? Erről nem volt szó az elején amikor vállalták... Mi lesz még itt? A szobanövényt locsolni kell a kocsit meg tankolni? Micsoda váratlan meglepetések.

    "Amíg ezek a szülők az írni éppen tudó gyereknek segít facebookot regisztrálni hamis korral, majd panaszkodik hogy zaklatják a gyereket,"

    Ha a szülő is épp csak írni tudó, akkor inkább szóljon a gyámügynek jobb lesz az mindenkinek. De ha már stabilan olvas, a megoldás egy karnyújtásra van.

    "de ez meg a zaklatóknak nyitna új lehetőséget, illetve azért a gyereknek sem árt egy kis magánszféra."

    Akkor szummázzuk. Elmagyaráztad, hogy a te -mi? 33 vagyok te passzolom hány- generációd sajnos nem ér rá foglalkozni gyerekkel és ezért nem is ők a hibásak úgy alapvetően, majd hozol egy megoldást, amit a fináléban igazából el is vetsz.

    Te most komolyan. Mit szerettél volna mondani úgy alapvetően?

    UnA

    "A könnyen fogyasztható vizuális információ túlságosan beszippantja a gyerekeket. Vagyis egyszerűbb, ha nem is teszed ki magad szülőként egy ilyen problémának."

    Ezt mondjuk osztom. Hiszen a felnőtteket nem szippantja be a könnyen fogyasztható vizuális.... Wait what?
    Mondjuk abban igazad van, hogy mivel nekem nem volt pc-m netem és a tv-ben se nagyon volt mese gyermekkoromban, ezért felnőttként nem öltem órák számolatlan ezreit mc és diablo 1-2 vonalon .... Jahdevárjámáhátpedigde.... Baaaaassszuuus....

    A kor és a környezet változik. Vagy felkészíted a gyereket a legjobb tudásod szerint az új kihívásokra, vagy homokba dugod a fejed szerintem. Én inkább nem állnék amisnak, de szabad világban élünk végülis. Lehet hogy egy alávaló szaralak leszek, de lehet heti 2x is le fogunk ülni mint család és ilyen shrek és társai animációs álomvilágba ringatom utódaimat, legózás helyett pedig lehet néha mc-zni is leülünk lanon, hogy ott is építsünk valami menőt... Bár biztos tömeggyilkos lesz miatta meg minden :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák