Új hozzászólás Aktív témák

  • stol

    addikt

    Én hányok a google erőltetett marketingjétől.
    Nem lenne szabad ennyire centralizálni életünket egy platformra, mert ezáltal mi vagyunk könnyen sebezhetőek.
    Lehet maradi vagyok, de nem érzem szükségességét egy ilyen tapis fosnak az életemben.
    Nem akarom, hogy lássák, hol vagyok, nem akarom, hogy tudják, milyet szartam épp 5 perce.

    Aki ennyire közösségi háló és internet függő, komoly mentális problémákkal küzd és orvosnál a helye.

    Internet szolgáltató szektorban dolgozva sincs szükségem arra, hogy nonstop ott legyen az élő netkapcsolat a zsebben.
    Arra pedig pláne nem, hogy naponta tölteni kelljen a készüléket mert napi 1,5-2órát beszélek.

    Az okostelefonok miatt az iskolában úgy, mint tanítás gyak. megszűnt. "Fészel" egész órán, nem figyel a tanárra. Még, ha hülye is, akkor se buktatják meg. Nem lenne ezt szabad.

    Én spec. blokkoltatnám az iskolákban egy belső GSM alközponttal a 3G és EDGE forgalmat, valamint órák alatt csak a tanárok regisztrált IMEI számait engedném csak forgalmazni GSM szinten is. Iskolában tanulni kell, nem "közösségi életet élni". Élni,.... ez is megérne egy misét.

    Lassan, ha nincs tapisfosod, nem néznek emberszámba néhányan.
    Mert nem a telefonunk, hanem mi magunk válunk lassan androiddá, ha ezeknek bedőlünk és kizárólag ezekre bízzuk életünk.
    Vakon követjük a navigációt, szemben az egyirányú utcában, vagy navigálunk már az autópályán is.
    Kiírjuk, hogy most fingtunk épp ülve a villamoson és előtte jót dugtunk az asszonnyal.
    Nem kéne....
    Totálisan elmarad a fizikai közösségi élet élése, elmarad a magánélet és a gyártó képes elhitetni velünk, hogy "ez neked KELL, enélkül nem élet az élet, nem vagy ember".

    Sok dolog kavarog még bennem, de szinte felesleges leírni, mert lassan úgyis én vagyok a különc, hogy ellenérzésemet fejtem ki a centralizált világ ellen.

Új hozzászólás Aktív témák