Új hozzászólás Aktív témák

  • #81187072

    törölt tag

    Elmesélem, mikor vágtam ki a Symbian-t. Gyakran hallgatok rádiót, hangoskönyvet (sőt Androidon a magyar TTS-sel, Judittal rendszeresen könyvet olvastatok fel szövegfájlból), és minden hangerőállításhoz ki kellett nyitnom a billentyűzárat... Ez ott vált igazán kellemetlenné, mikor elkezdtem használni a telefonmemória titkosítását, ami csak _számkódos_ lock-kal volt használható. Vagyis minden hangerőállításhoz (mást nem is említek) egy csomót kellett gyakorlatoznom a telefonon. :-) Totális melléfogás - a rendes minőségű fülhallgatókon történetesen nem volt hangerőszabályzó, ha egyáltalán működött volna. Hack, patch, hosszabb idő beállításának a lehetősége lock előtt sehol. Androidnál ez azért más tészta, lassan én is fogok hegeszteni rá pár dolgot. Szóval különben talán csak mostanában váltottam volna, egy-két évvel később, mert minden lényeges dolog futott a Nokián. Utolsó telefonom volt, ami tényleg elsősorban telefonálásra való, bár a Droid is egészen megbízható. Úgyhogy most már nem bánom, de azért az a gyorsabb hardver miatt is van.

Új hozzászólás Aktív témák