Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Abu85 #75 üzenetére

    Szőnyeg széle azért kell nekik, mert ezt hagyják. Ha ebből lesz valami, ők úgyis oda állnak jogászok nélkül is, a cél csak annyi lenne, hogy végre működjön a PP minden amd kártyán megfelelően, ahol pedig nem működik azt legalább az amd tegye közzé és a gyártó ne használhassa a termék dobozán. Sztem nem nagy elvárás.
    Az érintett gyártók viszont jogilag is nyugodtan mehetnek annak a bizonyos szőnyegnek a szélére, vagy szándékosan, vagy hozzá nem értés végett, vagy spórolás miatt nem működik egy olyan szolgáltatás, ami döntő lehet sok vásárlónak amikor vga-t választ. Sztem ezt se kell igazából túlragozni. És igen jó lenne elérni, ha a felhasználó az érintett kártyákat becserélhetné megfelelően működőre vagy visszakapná a pénzét, amit a gyártó elküld a nagykernek, az pedig a kiskernek. És természetesen azt a pénzt, amennyiért vették a kártyát, nem az aktuális értékét.
    Most első körben megnézem azt, hogy tényleg nem volt-e részemről user error, de 99% hogy nem, mivel másoknál is hasonló a jelenség, még ti is belefutottak egy GB kártyával. Monitor tesztnél mindig 1 volt, frissítési frekvencia 60hz, overload az fogalmam nincs merre van, de gondolom ha zafír kártyáknál nem kellett megkeresnem hogy azok működjenek, a többi kártyánál is ugyanazon a beállításon volt.
    6-7 év az soknak tűnik. Azon gondolkozom éppen, mi lenne ha felkeresném azokat a gyártókat, ahol működik a PP? Nekik már érdekük, hogy akiknél nem azok copóágra jussanak:) Legalábbis gondolom én, ha 1-2 konkurenciával legalább időlegesen kevesebb lenne, annak a többi gyártó csak örülne.
    Én nem akarok a gyártókkal barterelni, hogy szőnyeg alatt 1-2 embernek cseréljék a kártyát vagy adják vissza a pénzt. Ahogy eladták tömegesen a vga-kat úgy vállalják érte a felelősséget is minden megtévesztett vásárlóval szemben aki élni akar ezzel a lehetőséggel.

    Zeratul: A tuningos megmozzanásod felett átsiklottam. A gyártók gyári órajeleken garantálják a működést, máshogy nem. Szóval nem, nem akarok emiatt senkit perelni, más miatt se, de ha nincs más módja hogy korrektek legyenek akkor egy próbát megér a dolog.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák