Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Abu85 #57 üzenetére

    LoL:) Sok gyártó most komoly bajban van ha ez tényleg így van..köztük az XFX és GB az élen. Azt még azért megemlíteném, hogy minden kártyánál próbálkoztam meghackelni a bios-t, gondolom nem kell mondani hogy hiába írtam be az idle módokat nem változott semmi memória szinten, mivel egykor műszerészként végeztem, ahogy sokan erről a fórumról és két kártyánál többet láttunk, arra jutottunk hogy kispórolnak egy kis alkatrészt ami az automata órajelváltást biztosítaná a memóriának. De bárhogy is van, sok kártyánál nem működik a dolog, az a nagy helyzet kevesebb van valszeg azokból, amiknél működik. De ne mondd már nekem, hogy te 1-2 kártyáról se hallottál ami defektes ilyen szempontból - is -. Mivel ti vagytok olyan helyzetben, hogy megkérdezzétek az AMD-t erről a dologról, megtennétek?:) Hozzá lehet csapni a ddr3-as 6670 kérdés mellé, esetleg a 64 bites 4670-ről is mondhatnának valamit, ha jól emlékszem XFX is az elkövetők közt volt. Hol tudok utánanézni annak, ahol egyértelműen le van írva a PP meghatározása hivatalos formában? Számolgattam kicsit, amennyiben ez jogilag garos példának minősül és javítani valszeg nem lehet a kispórolt alkatrész miatt, úgy valszeg már csak a GB és XFX kártyák miatt is becsődölne az AMD, ha pénzt kell visszaadnia akkor is, ha új kártyát kell adnia akkor is, vagy mutogathatnának a gyártókra, de mivel ők többen vannak úgyse ők húznák a rövidebbet.
    Ha beperelném az AMD-t és a gyártókat kis országunkból, az évek alatt elszenvedett átverések miatt, mennyi pénzt nyerhetnék?:)

    szerk: Volt egy teszt, aminél kifejezetten emlékszem, hogy a cikk író mondja, hogy: " érdekes mód a PP nem működik és a kártya 2D módban is 3D órajeleken megy..". Viszont teljesen lényegtelen. Amikkel én találkoztam azoknál PP ezekszerint hivatalosan nem működött. A vga gyártó arra hívta fel a figyelmemet, hogy kifejezetten jól működik...nem, nem csak az én példányomnál nem működött, hanem senkinek, akinek a fentebb felsorolt vga-i vannak/voltak. Az XFX 4830 elég sok itteni tagnál landolt, mert kifutásakor jó áron dobálták, meg ezt leszámítva frankó kártya volt, ahogy az 5770 XFX is, de PP senkinél nem működött. Ugyanez igaz a többi vga-ra is amiket felsoroltam.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák