Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #14 üzenetére

    Kicsit rosszul fogalmaztam, igazad van.

    A böngészőválasztó úgy tudom csak európára érvényes, az "ezer piaci helyzettel való visszaélés miatti per" egyikéből sem lett semmi. Nagy hévvel mentek nekik az MS-nek, majd hipp-hopp ejtették az egész ügyet. Nem kicsit "nokiadoboz" feeling-et kölcsönözve az ügynek. WMP-t soha nem használtam, de számos újságcikk, tweaker jelent meg a pletyafészek felszámolásának technikájáról.

    Viszont a google-t nagyon sokat teljesen meg szeretnék semmisíteni. "Szántsuk be és szórjuk be sóval" Ez az amit nem értek.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Integra

    titán

    válasz WonderCSabo #6 üzenetére

    micsodán?
    milyen híreken? hogy melyik hol és mennyit lop? hogy ki kit és hogy ölt meg? hol hányan pusztultak el árvízben? ehhez nem kell fizetni semmit, csapból is csak ilyenek folynak.
    más hír meg nem létezik..
    felőlem meg is rohadhatnak murdochék is meg az összes többi..

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Syl

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #19 üzenetére

    Vagy csak nem tudsz róla :DDD
    Mellesleg én nem ezért nem használom a WMP-t. Media Player Classic Home Cinema.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • BonFire

    veterán

    válasz WonderCSabo #21 üzenetére

    Annyiban igaza van Integrának, hogy a fontosabb eseményekről egyszerűen nem lehet nem értesülni, mert a média gondoskodik róla, hogy az ember tudja. Pl, hogy mikor lesz a választás, népszavazás stb. Az meg, hogy Hodászon hány házat rongált meg a vihar, a kutyát nem érdekli, mert nálunk is rongált rendesen.

    Ahogy az emberek nagy részét nem érdeklik a korrupciós ügyek sem (nem is érti jó részük, hogy miről van benne szó), telibe bírják xarni a pakisztáni földrengést, mert nálunk nem reng a föld, meg a mexikói-öböl olajválságát, mert azt hiszi, őt nem fogja érinteni, az óceániai cunami, meg hogy hol milyen ezeréves Tupoljev potyogott le a lengyel kormánnyal...

    Amiket egyébként felsoroltam, mindet ismerem, holott egyáltalán nem olvasok híreket, nem nézek tv-híradót, nem hallgatok rádiót, soha és semmikor. Ezért mondtam az elején, hogy ami fontos (vagy annak vélik), arról úgyis értesül az ember. Max nem a médiából, de a környéken bemondja a Kontyos-rádió úgyis.

    Az meg, hogy melyik celeb éppen mit csinál, nem érdekel. Akit meg érdekel, az eddig is fizetett érte, mert a Blikkre, meg a testvérújságjaira veri táncol örömében.

    Ez ma Magyarországon érvényes. Mi nem számítunk a Google versus Murdoch viadalban, mert a tízmilliónkkal csepp vagyunk a hírolvasók tengerében, ráadásul még kevesebben, akik angolul olvasnak híreket. Max a mazochisták, vagy a nyelvet gyakorlók, vagy aki éppen a célországban üdül és nem jut hozzá az anyanyelvén.

    Nálunk eddig a kábelcsomagban benne volt a BBC-news, most kivették, és berakták helyette a CNN-t. Előbbit sem nézem, meg az utóbbit sem. Lehet, hogy nekik nagyon fontos, de a könyököm kivan a közel-keleti háborúval. Mióta az eszemet tudom (sőt, még régebben) lövik egymást halomra. Nincs már hírértéke.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák