Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexpecT

    addikt

    válasz moonman #43 üzenetére

    Bizonyított tény hogy a google átolvassa az emailjeimet?Lehet levagyok maradva. :B

    Másrészt ugye a Microsoft sem egy non-profit cég tehát ha csinál valamit akkor abból pénzt akar látni, szóval szerintem ugyanúgy vizsgálják a userek adatai/szokásait.De végülis Te is ezt írtad.Szerintem nagyjából egykutya mindkettő.

    [ Szerkesztve ]

  • julius666

    addikt

    válasz moonman #43 üzenetére

    Már bocs, moonman, már őszintén, mit tudnak csinálni az elolvasott leveleiddel? Mi másra tudják használni, minthogy személyre szabott reklámokkal bombáznak? Mert megzsarolni nem hiszem, hogy meg fognak. Azt a kiskutyás dolgot meg kikérem magamnak, a terroristákat így is szűrik (állítólag), a többieket meg úgy sem hiszem hogy baszogatni fogják, ha te nem vagy ilyen, nem nagyon szűkül a szabadságod.
    A google health-os aggályokat vmilyen szinten én is tudom osztani, azt én sem raknám a kezükbe, a többit viszont absz. nem értem.

    Nekem a Microsofttal semmi bajom nincs, Windows-t használok és többnyire elégedett is vagyok vele (habár sztem nagyon drágán adják - ennek ellenére 1 boltban vett XP-ről írok...), de sztem te túl sokat nézel ki belőlük. Nem hiszem h rosszabbak lennének a guglinál, de jobbak sem. Arról pedig, hogy a gugliról cikkeznek minden 7-en, hogy milyen adatokat tud meg rólunk: kicsit jobban kinyithatnád a szemed az ügyben, a google fejlesztéseinek és szolgáltatásainak nagy részéhez hamarosan mindig megjelenik a MS-os másolat (azért tényleg Microsoft health pl még nincs, az igaz).
    1ébként meg ha a google szolgáltatásai nem lennének ilyen jók és népszerűek, akkor én a hotmailos cuccokat használnám (szvsz ők a 2. legjobbak a piacon), és akk ugyanitt tartanánk, ti támadnátok, én védeném, csak az elnevezések lennének mások :P

Új hozzászólás Aktív témák