Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killdashnine

    csendes tag

    válasz WonderCSabo #39 üzenetére

    linkeltel 2db 2008 szeptember eleji url-t :] a legelso überbéta chrome-rol.

    memoria ugyben kulonben korrigalnam magam unnepelyesen. csinaltam egy hazi benchmarkot 17 tabbal, valogatott oldalak, fokent sajat bookmarkok, es firefox (3.5.4) 123megát evett, chrome (4.0.223.11 developer version) ugye nyitott egy rakat thread-et (ezt kulon kiemelnem pozitivumkent), es osszesen 200 felett evett. ez nem volt mindig igy, firefox odalepett ilyen szinten, de ne feledjuk hogy a sok thread áldásos hatása ha egyik megzakkan, nem rantja magaval az egesz browsert, firefoxnál meg de :] minden tabhoz betolti az osszes extensiont, mert kulon thread-ek, plusz ram, ez bizony 17 tabnál ennyi. de az vesse a chrome-ra az elso kovet akinek nem ér meg 200 mega ramot az a biztonság, hogy kulon szálon fusson mind a 17 lap :]

    abban igazad van, hogy a szemelyes tapasztalat er legtobbet ilyen esetben, ha egyszer nem tetszik a chrome, azon isten programmerei se segitenek, engem megfogott a csomo aprosag, a programozoi szemlélet (task manager, thread-ek, cimsorban a tabok, nem foglalnak kulon helyet, alul nincs taskbar, hanem addig irja hogy mit tolt, amig tolt, utana eltunik)

    [ Szerkesztve ]

  • cousin333

    addikt

    válasz WonderCSabo #39 üzenetére

    "Valóban. Szerencsére nekem Te igazoltad. Azért tessék."

    Ez mind? Ez így nagyon sovány és elég régi. Én is elvégeztem a tesztet (többször, több gépen), de a helyzet az, hogy a Chrome bucira vert mindenkit, bármilyen JS tesztben, amit néztem, csak a Safari 4 tudta tartani a lépés úgy, ahogy. Firefox határozottan lemaradt, majd szünet, ismét szünet, Opera és IE8.

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák