Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz moonman #14 üzenetére

    szerintem semmi baj a kinézetével. van szebb is, de van rondább is. én például a hotmailt utálom. azért regisztárltam náluk csak, mert egy időben csak hotmailes címmel lehetett msn-re regelni. de ez ízlés kérdése. az viszont tény, hogy nekem soha nem volt lassú (vagy ment, vagy nem, de nem volt lassú :D), nem dobál ki, nincs baj ékezetekkel, de még kínai írásjegyekkel sem, ami nagyobb vízválasztó szokott lenni (például safari alatt nem jelenik meg egyszerűen a live spaces oldalakon a kínai szöveg). ilyen szempontból teljesen jó.
    nem gondolják, hoyg az EI6 usernek bejön a chrome, de nyilván a sajátot fogják ajánlgatni. miért, az MS miből gondolja, hogy az embereknek bejön az IE? hogy minden win mellé csomagolja... egyébként ha meg régebben hozták volna ezt fel, minthogy megcsinálják a sajátjukat, akkor meg az ment volna biztosan, hogy persze beszólni megy, csináljanak jobbat, ha tudnak. csináltak :)

    Protezis: azt egyszer próbátlam, de akkor nem volt hajlandó egy inboxba rakni a két fiókomról érkező leveleket. meg nem minden támogatja az IMAP-ot, főleg mobil eszközökön.

  • Inv1sus

    addikt

    válasz moonman #14 üzenetére

    Érdekes, nekem az égvilágon semmi bajom nincs vele.
    Az e-maileket rögtön megkapom illetve rögtön el is küldi...
    Az ékezetes karakterekkel viszont nekem is mintha bajom lett volna régebben, hmm... Mindenesetre most semmi ilyen jelenség nem áll fenn. Sztem kijavíthatták..

    És a design sztem fantasztikus. Egyszerre minimális és tetszetős. Most az űrtéma van berakva és frankó :P

    *** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

  • Polesz

    addikt

    válasz moonman #14 üzenetére

    Direkt felmentem webfelületről a gmail-re, de nem látok sehol csellentyűcskéket. Semmi probléma nincs vele, úgy néz ki ahogy egy levelezőtől elvárom. Nem flash-el meg csillog-villog hanem teszi a dolgát.

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • totzo

    csendes tag

    válasz moonman #14 üzenetére

    Nem sűrűn szoktam hozzászólni a témákhoz és azok kommentelőihez, de itt azért egy pár mondatot szólnék. Szerintem attól, hogy te förmedvénynek találod a kinézetet nem jelenti azt, hogy tényleg az is (amin egyébként egy ideje itt is tudsz változtatni, csak az elrendezésen nem). Az meglehet, hogy a kollégáidnak valamiért előjönnek a hibák, amiket itt felsoroltál, de ott akkor más probléma lehet. Mivel magamnál nem tapasztaltam olyat, hogy csak úgy kidobott volna. Persze ha ilyen történt akkor az amiatt volt, mert szakadt az internetkapcsolatom. A másik, hogy „a levelek felét nem kézbesíti (vagy csak napok múlva)”. Szerintem egy kicsit túloztál ezzel, hogy még drámaiabb legyen a hozzászólás. Az eltelt 2 év alatt amióta be vagyok regisztrálva a gmail-re azóta maximum kétszer tapasztaltam olyat, hogy egy levél nem ért célba. A következő, hogy "folyton elkúrja az ékezetes karaktereket". Sajnos (vagy szerencsére) ez a probléma is megkerült engem, de lehet valamit én csinálok rosszul. Gyorsan megkérdeztem én is pár ismerőst akik azt mondták, hogy náluk sem jelentkeztek ezek a problémák, amiket te felhoztál (sőt ők még egy levél eltűnéséről sem tudnak). Ismételném, most a saját tapasztaltaimat írtam le, nem pedig másod/harmadkézből hozom a példákat.
    Nekem nem volt hotmailes fiókom, de fogtam magam és kíváncsiságból beregisztráltam. Hogyha már csak a kinézet alapján akarunk értékelni, akkor szerintem a hotmail sem jobb egy fokkal sem, de nem is rosszabb. Hogy most a gmail-nél gombok helyett linkek vannak, vagy fordítva, mindkettőt meg tudnám szokni. Az ide-oda nyíló menüket hozod még fel. Hirtelen megszámoltam a beérkezett üzenetek ablakban, hogy pontosan mennyi is van, és azt kell mondanom, hogy a hotmailbe többet találok. Tehát ezt a problémádat sem értem. Mint mondtam a színvilág módosítható a gmail-nél, de lehet azok közül sem tudna valaki választani. Küldtem egy levelet a hotmailesről és vissza. Egyből megérkezett mindkét fiókra és még az ékezetek is remekül működtek. Egyedül az tud zavarni a hotmailesnél, hogy a levél végére egy sor reklámot hozzáfűz, amit ha a kényszer úgy hozná persze meg tudnék szokni a régi freemailes kor után. Tehát én mindkét szolgáltatást ugyanolyan jónak mondanám, attól függetlenül, hogy a hotmail-t csak most próbáltam ki.
    Végezetül még pár szót a cikkel kapcsolatban. Azzal, hogy a google mit ajánl és mit nem, nem feltétlenül értek egyet. De szerintem is abba kellene hagyni a mindenféle régi böngésző támogatását.

    ui: Ezt még a rengeteg hozzászólás előtt írtam meg

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák