Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz -Skylake- #201 üzenetére

    Teljesen OFF, de amire te gondolsz, az valami szerver.:DDD A PC nevéből adódóan
    következik (Personal Computer!) , hogy marhára NEM feladata, hogy amíg nincs
    leterhelve (a tulaj használatából adódóan), akkor Jóska-Pista "bányáját" futtassa.

    Nem tudom, mennyire gondolod logikusnak, hogy az otthon "rohadó" GTX QUAD
    SLI játékgépek (nem tudom, hogy ebből mennyi lehet, de kis hazánkban "biztos"
    nagyon sok, lol) csak azért pörögjenek, hogy számolják a nagy semmit másnak,
    hátha lesz belőle valami alapon. Aztán ha bedől akkor meg lehet pingvinezni...:U

    Amúgy rengeteg személyes erőforrásra lehet mutogatni, hogy nincs kihasználva
    100%-ban, s ezen semmi meglepő nincs, hiszen épp azért hívják személyesnek.
    Vagy gondolod, hogy mondjuk a telefonodon is ha csak napi 10 percet beszélsz,
    akkor a "maradék" 23:50 percben kölcsönadnád valakinek, hogy beszéljen rajta?
    Kvázi bérbe adnád... Érdekes gondolat. Biztos van az a pénz, de én inkább nem
    tenném. És szerintem a PC-t sem arra találták ki, hogy 24/7-ben tekerjen.:R

    Nem véletlen különbözteti meg ez a hülye a világ a magáncélú (!) használatot az
    ipari jellegűtől. Előbbibe kvázi bele van kódolva, hogy nem lesz 100%-os. Ez van.

    ON: soha nem hagynám a gépem crypto-baromságot számolgatni... A prémium
    funkciókat viszont használom/elégedett vagyok velük, simán megéri: jó ötlet volt.

    Rive: milyen bejövő utalás? A prémium tagságra gondolsz? Amennyire (hirtelen)
    emlékszem az egy "sima" bankkártyás fizetés volt, és elvileg nem közvetlenül a
    PH! kezeli a bankkártya adatokat, hanem az OTP. Legalábbis remélem...:))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák