Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz sz0k3e_ #4 üzenetére

    Hogyha nem írhatnád felül a backup BIOS-t akkor hiba esetén kavarodás lenne, mert más verzió van a main BIOS-ban.
    A megoldás az lehetne, hogy kiválasztható legyen, melyik chip-et akarod flash-elni. Ha a main működik rendesen, megcsinálod a backup-ot is és nincs probléma.

    A cikk amúgy tetszik! :R Igaz, én tisztában voltam a működésével (legalábbis azon a szinten, amit nekem tudnom kell róla).

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz dew28 #9 üzenetére

    Kissé fapados megoldás, de működik és ez a lényeg! :K
    Nem sikítoznék, ha az enyémen is lenne egy ilyen jumper!

    Én sem szoktam orrba-szájba frissítgetni. Volt olyan lapom, amin egyszer sem (gyors volt és stabil, ráadásul tudtam, hogy nem fogom bővíteni a konfigot), de 2-nél többször egyiket sem.

    A mostanit viszont már nem ártana, mert első változat van rajta és van néhány hibajavítás a frissítésekben (igaz, én nem tapasztaltam hibát, de sosem lehet tudni).

    (#11) harmincas: Hagyd rá! Ha ő így gondolja, akkor így gondolja! Ebbe igazán nem szólhat bele senki! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz D1Rect #44 üzenetére

    Ha nem gond, akkor erre meg én reagálok! :)

    Én külön örülök a különböző változatoknak, mert van miből válogatni (megjegyezném, hogy ASUS-nál is van számtalan vezrió). A különböző revíziók pedig sokszor valami fejlesztést takarnak, vagy valami alkatrészt cserélnek az eredetihez képest (így pl. nem tölthetsz le rossz audio drivert, mert tudod, hogy a tiéden más chip van)

    Még sosem volt gondom a BIOS-al, pedig az előző lapomon 2. változat volt (12-ig ment el) a mostanin 1. (most 3. változat érhető el) de stabil, tuningot is jól bírja és semmi gubanc nincs vele. Más kérdés, hogy én Intel alapú gépet használok és AMD lapoknál tényleg vannak problémák (nem vagyok egyik gyártó pártján sem)

    VGA problémával nem találkoztam Giga lapnál, viszont a "kedvencem", amikor ASUS lap nem ment ASUS VGA-val! :P Bármi mással igen! :DDD

    Az előző lapom, egy 965P-DS4 volt és olyan színes volt, mint egy elbaltázott papagáj, de zárt házban úgysem látszik, úgyhogy pont nem érdekelt, hogy ronda! Viszont rohadt jó lap!
    A mostani kék-fehér és határozottan jól néz ki. A P67 szériában már feketék is vannak, ami meg kifejezetten kívánatos számomra (na, ettől még nem fogok cserélni, egy jó darabig).

    Erre mondják, hogy mindenkinek mások a tapasztalatai és más az ízlése.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák