Új hozzászólás Aktív témák

  • r92king

    tag

    válasz kymera #6 üzenetére

    Sajnos nekem már 2x is volt ilyen bányász virusom. Hála a WIndows10 hülyeségének(Meg az enyémnek is, hogy nem megfelelő forrásból telepítek programokat :W )Valamiért a Starban a kereseő nem müködött rendesen, ha elkezdtem gépelni valami progi nevét nem találta meg. Az indexeket is újra csináltam nem volt jó, de persze egy vacak start menű progi megtalált mindent :C . Na egy ilyennel telpült fel, és Windows Defendernek álcázta magát, alig tudtam megtalálni. Még a Malwerbytes se szűrte ki. Csak annyit vettem észre, hogy akad minden játék. GPU-Z segítségével vettem észre, IDLE volt a gép,de a VGA-n pörgött a venti, megnéztem miért, és látom, hogy a GPU Load 86% meg 60 fokos a kártya. Feladatkezelőt megnyitottam, és nézem milyen process megy, és ott volt egy Windows Defender akármi, ami kicsit vitte a procit. Kilőttem és megszünt a GPU load. Mondom fasza :DD Aztán Win Reinstall, és megint vissza raktam azt a progit, mert hozászoktam :C és akkor jöttem rá, az a kis szemét telepíti :D Akkor erre nincs valami jobb védelem? Alap Defendert használok, meg néha a Malwerbytes-ot lefutattom. Szerencsére már jó a Start keresés. :(((

    [ Szerkesztve ]

    À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

Új hozzászólás Aktív témák