Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cog777

    senior tag

    válasz Bici #40 üzenetére

    Azert ket kulon dolog hogy a google es az ms miert kerult monopol helyzetbe. G anno jo termeket csinalt, mig ms bg-vel zsarolta az oem-eket es az aruhaz lancokat. Igy sikerult kinyirnia az os/2t is. Aztan mar a lendulet vitte tovabb az emberek csak azt ismertek stb. Igy mar nehez valtoztatni ezt ms is megtapasztalta telefonok es tabletek piacan. Tovabba ha egy termek csak az adott platformra jelenik meg akkor sem tudod ignoralni ha akarod sem. Pont.

    HP ZBook Studio 15.6 G8 Mobile Workstation - Windows 11

  • rii

    nagyúr

    válasz Bici #40 üzenetére

    akkor nem lenne monopol helyztben az ms,. ha minden program ami windowson fut, futna pld linux-on is

    dtp-zni akarsz? osx vagy win
    a pc ára miatt sok-sok-sokaknál: win.

    de minek csinálnának egy 3. programozói brigádot adobe-ék, nekik az csak kiadás, bőven elég win, meg osx-re fejleszteniük

    senki sem fog lemondani a terrmékükről, mert linux-ra nincs
    hanem akkor feltesz win-t, vagy hackintosh-t

    a programírók nincsenek motiválva a többplatformra ... majd a user azt használ, amin elfut az adott program - sajnos!!!

    nekem itthon 2 linux, és egy hackintosh rendeszer van, kindózt a hátam közepére nem kívánnék, de sajnos a hackintosh már bekakkantott, 2009-es telepítés, régi a vas, win10-et kell majd rá szuszakolni, ha dtp-zni akarok

    de, a win os-ek kva-jók már az xp óta, .... én csak utálom az ms-t, azért nem szeretnék ms programokat használni

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák