Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz hallador #167 üzenetére

    Ja és amcsiknál talán ez 99%-ot tesz ki és nincs OS X & Windows? De van: [link], [link]. Illetve én fentebb eleve mobilkütyü = okosteló + tablet duóra céloztam, egy Chromebook meg végül is egy rendes laptop. Meg azért globális szinten utóbbira alapozva továbbra sem lehet általánosítani, hogy mindenhol felesleges és nem alkalmazott már a normál desktop OS + gép felállás...

    (#168): hát én nem úgy vettem észre, hogy a desktop Windowst kukázni akarnák...az, hogy képviseltetik magukat a mobilpiacon is, az egy dolog és mondhatni normális.
    Szép és jó a cikk, de a képen is pont látszik, hogy pl. egy okosteló is csak akkor lehet ~ alkalmas munkaeszköznek, hogy ha külső billentyűzet + egér, külső kijelző stb. Anélkül egy hulladék ilyen célra... Illetve ez netán általános, jövő hónaptól, jövő évtől már minden cégnél, minden munkahelyen ilyenek lesznek globális szinten?? Mert szerintem nem, szóval nem kéne idejekorán erőltetni ezt a dolgot, azzal a hátsó szándékkal, hogy ezért felesleges a PC, laptop + Windows...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák