Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slippy

    tag

    Churchill után szabadon: "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én hamisítottam"

    mondom ezt úgy, hogy erőteljesen android párti vagyok. ennek ellenére, most mégis egy E71-et használok, mert megőrjített, hogy nap közben azon kellett görcsölnöm, hogy valahogy kibírja ezt a napot az akksi. persze nagy, színes, tapizható kijelző, plusz a 'fícsörök' szívják rendesen az energiát, és ez nem is a rendszer hibája
    ha lenne elég tőkém, újra beszereznék egy androidos kütyüt. milestone volt a kedvencem, ezért gondolkodom egy droid-on (amerikai milestone, lényegében sim foglalat nélkül. de nem is telefonnak akarom használni :) ), de egyelőre marad a stabil, 3napot vígan átszelős kis nokia (mondjuk a kb 8éves 6310i-t semmi nem veri a mai napig egy hetet röhögve átvészelős akksijával. na nem ám a fiókban csücsül. rendesen van használva, most per pill tesóm által)

    szumma-szummárum az android szerethető, könnyen kezelhető, sok lehetőséget magában rejtő rendszer.

    jajj igen. a sok free app. és ez most szinte mindegyikre elmondható. sajnos a rengeteg ingyenes alkalmazás között rengeteg haszontalan, mondhatni kitöltő program van (pucér képek, csengőhangok, stb)

    [ Szerkesztve ]

    d[oO]b - Eladó dolgaim: http://href.hu/x/gq2h

Új hozzászólás Aktív témák