Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Male #38 üzenetére

    Azért van ennek is értelme, itt valaki felvetette, hogy a piacról venne kártyát, tegyük fel vesz, és alvó módban van x ideig, lehet évig vagy évekig is- eddig. De ez esetben a piacról vett is max év végéig használható. Nah akkor ezek szintúgy kiesnek. mivel nem lesz egyeztetés. Tisztul a piac.

    Akkora gondot meg nem okoz ez senkinek, főleg az események fényében.

    "#41) zolee001"
    Nem olvasok hírportálokat, a tudományosokról is leszoktam...
    De ne gondold, hogy az index, a 444 és a többi szemét az annyira baromira tiszta lap, ahhoz képest az origo 100%, hogy objektívebb.

    "arrol hogy helyettük irták meg "fent" a cikket és miket vártak el tölük"
    Jó majd cikkeznek az indexesek is, mert érvényesítették az opciós jogot, erről ennyit.

    Nem tudom milyen másik topic, de nem is érdekel. Ide is a cikk miatt néztem csak be.

    "Na és mi lesz a következö adategyeztetés a pártunk vezérünk részéröl, a mail cimek?"
    Remélem sok kezdeményezésnél aláírtad a petíciót, hogy a felhasznált adatbázisban, a te címed is ott legyen ;)

    Erről a pár vezéres baromságról, meg akadj le, nem Koreában vagyunk, hanem Európában, figyelmed felhívnám erre élesen.

    "és miért is szünt merg a komment lehetöség ugye:-)"
    Nem tudom miért szűnt meg a komment lehetősége, lévén nem nézem.
    Ha nagy ritkán oda tévedek, akkor is ezernyi spam hsz-t látni. Talán volt is egy cikk, hogy meghekkelték.

    Amúgy az is érdekes, hogy pl a jobbik yt videói alatt is ki van kapcsolva a komment szekció, csak hogy egy példa legyen.

    De más, csatornához mennek a torolok az nem baj, ott lehet ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák