Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz PazsitZ #28 üzenetére

    Én ezt mind értem, a példa is világos, sőt, az is hogy miért tette -mint már ahogy említettem, nincsenek szövegértési gondjaim, de köszönöm ;)

    Én arról beszélek, hogy eddig ilyen doldog végett nem nagyon cibáltak senkit bíróság elé (mert valószinüleg nem volt még senki sem ekkora troll a Földön). Cégnév-hasonlóság, formatervek miatt, és megannyi nem személyes dolog miatt már igen, de ez most azért teljesen más: még soha, senkit nem büntettek meg a neve miatt (és teljesen mindegy hogy milyen okból vette fel ezt a nevet). Itt egy kicsit komolyabb dologról van most szó, minthogy betiltanak egy újabb Samsung tabletet.

    Jegyezd meg, hogy a jog sosem igazságos. Ha az ürgét névváltoztatásra fogja kötelezni egy bíróság, akkor ide a rozsdás bökőt ha ebből nem lesz rendszer az ismert emberek körében, és akkor mindenkinek szűkölhet a segge, ha egy névrokona híres. Egy jó ügyvéd pedig hidd el hogy bebizonyítja, hogy márpedig születésedtől fogva ez volt a terv :)

    Ami pedig a storyt illeti: köszönöm, de értem az egészet, utánaolvastam mindenhol, és megértettem elsőre is, hogy az ipse miért tette, és szerintem is egy féreg, úgyhogy ezen ugorjunk is túl. :R

    És mindezt nem azér írtam, mert félek a kimeneteltől.

    üdv Tom Selleck

    :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • blueMerle

    veterán

    válasz PazsitZ #30 üzenetére

    Nem szarok az indokaid, és én is elvenném tőle ezt a nevet, csupán erre még ugye példa nem volt, és a jövőre tekintve ez egy nagyon fontos döntés lesz. Ha tippelnem kellene, akkor szerintem inkább valami irdatlan összegre fogja majd őt perelni a Facebook, mintsem hogy arra kötelezzék hogy újból vátloztatasson nevet, ez azért meredek lenne, még ha jelen esetben ez is lenne a minimum amit megérdemel. :K

Új hozzászólás Aktív témák