2019. április 19., péntek

Gyorskeresés

(#1) #Morcosmedve

#Morcosmedve
(PH! kedvence)

Magyarországon is? Nyelvek?

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#2) anulu válasza #Morcosmedve (#1) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

tippre USA only

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#3) azbest válasza #Morcosmedve (#1) üzenetére

azbest
(PH! félisten)

itt nem, egyébként $49.99/month. Cancel anytime. Náluk ez versenyképes ár, mert 60-100 dolcsiig is felmegy a bővebb csomag.

Mocskosul drága usában a kábeltévé, hozzájuk képest mi el vagyunk kényeztetve. Egyébként ezért is olyan népszerű náluk a netflix és társai, mert 10 dolcsi körül nem reklámokat látnak folyton, néha valami műsorral megzavarva.

(#4) anulu válasza azbest (#3) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

kb 2 éve még jóval olcsóbbak voltak, nagyjából szolgáltatótól függetlenül (YTTV, Hulu, Sling, DTVN) $10-15-al drágultak. sajnálom, hogy agyament módon kell trükközni, hogy itthon is elérhető legyen (2016 óta vagyok Directv Now előfizető, azóta az Apple TV-s app lokáció detektálása 3x változott...).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#5) BE4GLE

BE4GLE
(fanatikus tag)

Ez szuper, de rengeteg ingyenesen elérhető ismeretterjesztő csatorna és videó van a Youtube-on.

Xiaomi MI A1

(#6) lezso6 válasza BE4GLE (#5) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

A Discovery főprofilja sajnos már rég nem ismeretterjesztő, hanem reality-TV.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz.

(#7) Fred23 válasza anulu (#2) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Még ott se mindenütt, ahogy nézem. Szóval ennek a hírnek a hírértéke... :DDD

(#8) zseko

zseko
(PH! kedvence)

$49.99/month 😂

(#9) anulu válasza zseko (#8) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

kb csak a Sling olcsóbb, de a Blue + Orange + 1-2 kieg csomag és azzal is ott vagy. FuboTV, DirectvNow, PS Vue is ezen a környéken indulnak.

(#10) zseko válasza anulu (#9) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Az van, hogy egyiket sem ismerem azokból amit felsoroltál :B Sportműsor nem érdekel (inkább csinálom mint nézem), hírműsor nem érdekel, a syfy-on kívül pedig még talán kettő volt aminek ismerős a neve. Aztán időm (na meg nagyobb szintű angol :B) sincs rá, így ennyiért én pénzkidobásnak tartom. Elfogadom, hogy ennyi, csak nem én vagyok a célközönség. Van Netflix, HBOGO, Spotify 'gombokért' (családi csomagok), egyelőre beérem ezzel :)

(#11) aAron_ válasza lezso6 (#6) üzenetére

aAron_
(őstag)

Sajnos igen. Discovery-n és más hasonló ismeretterjesztő csatornákon nőttem fel (History, Spektrum, NatGeo, stb). Nagyban hozzátettek a töri érettségimhez, kritikus gondolkodásom kialakulásához. Mára rájuk sem ismerek pár kivételtől. Gusztustalan szenny, ami megy rajtuk. :(

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.