Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lalakov

    senior tag

    válasz Alchemist #64 üzenetére

    Vagy ha van pénzed.

    Részemről, nem vagyok szép és nem jó a dumám. Szóval eláshatom magam. :W Randivonalon voltam évekig, most kipróbálom a Badoot. A Tinder nem jön szóba, mivel nincs Facebookom. Az Elittárson csak egyetemet végzettek ismerkedhetnek?

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Alchemist #294 üzenetére

    Azert nem a parod a hulye, mert te nem erted hogy ez mit jelent. Vagy aztgondolod, hogy a macsosag merteke es a pofonok szama kozt egyenes aranyossag van vagy mi ? Aki igazan macso (es nem a 8ker bmw-s fuxos cigany) az egyreszt egyszer sem ut meg egy not sem, masreszt nem is beszelunk az eseteben "engedetlensegrol". Az a baj, hogy sokan nem ertik ez mit jelent. Nekem volt egy ilyen "nagytarsasagos" beszelgetesem (8-10fo, fele lany fele fiu tarsasag) ahol ez a tema is erintve lett es egy lany mondta ezt : "Olyan pasi kell, aki ugy iranyit, hogy azt hiszem hogy en dontok es nem tunik fel, hogy o." Nem az a macsosag, hogy megverem ha nem foz...
    Amikor neked egy lany ezt mondta, akkor nem arra celzott hogy verd meg, hanem arra, hogy a kapcsolatotokban egy olyan egyensuly all fenn, ami neki nem tetszik. Errol pedig az esetek donto tobbsegeben a ferfi tehet. Nekem is volt ilyen, en is elkovettem mar rengeteg hibat es megertettem, hogy bizony ha ezt erzi a no akkor en csinalom rosszul. Ez notol fuggetlen egyebkent, mindegy milyen "tipusu" lanyrol beszelunk. Azert veszed ezt eszre nehezen, mert ezeket a hibakat akkor koveted el amikor te azt erzed, hogy "kedves vagy". Ami !egyaltalan nem! jelnti azt, hogy ne kedveskedj. Azt jelenti, hogy meg kell talalnod egy bizonyos egyensulyt, ahol nem erezteted azt a novel, hogy barmit is csinal vagy barmit is mond, te akkor is ugy viselkedsz majd ahogy o akarja.
    Tok egyszeru pelda :
    Orisai kulonbseg van akozott, hogy "Szeretnel moziba menni ? Mit szeretnel megnezni? Neked mikor lenne jo neked, mikor ersz ra ?" es akozott, hogy " Latom ma kezdik vetiteni a Galaxis Orzoi 2-t, este 1930ra van jo hely, josz ?"

    Lenyegeben mindketto arrol szol, hogy elmentek moziba. Csak az egyik esetben te a cselekvesre, a filmre, az idore, mindenre engedelyt kersz a notol es a kezebe adod annak eldontoset, hogy mi legyen, a masikban pedig elmondod hogy Te moziba mesz es elhivod ot is magaddal. Na valami ilyesmit vart volna toled az a lany, akinek nem felelt meg a jellemed.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Alchemist #294 üzenetére

    Kicsusztam a szerk idobol :

    Szoval a lenyeg az, hogy amikor mindenrol egy no dont akkor azt erezteted vele, hogy neked nincsen sajat velemenyed. Ha mindig mikor elmentek enni azt mondod, hogy dontse el mit szeretne enni, akkor azt erzi hogy te soha nem mondod azt hogy "hmm mennyire jol esne most valami olaszos kaja, vagy mennyire jol esne kfc". Azt erzi a lany, hogy koznyelvben mondva "papucs" vagy, azaz nem mersz kiallni a sajat velemenyed, a sajat vagyaid mellett, hanem ezt mindet alarendeled az o donteseinek es az o vagyainak. Ez pedig ertelemszeruen nem vonzo. Nyilvan kell olyan filmet nezni amit o szeretne, nyilvan kell olyan helyen enni ahol o szeretne, vagy olyan programot csinalni amit o akar. A lenyeg az egyensuly, egy kapcsolatban minden errol szol, megtalalni mindig az optimalis utat. Nyilvan van akinek ez konnyen megy , mondjuk ugy ugy szuletik, olyan jellem stbstb. De ez abszolut tanulhato es meg csak nem is nehezen. Nem kell megjatszanod magad, nem hazudni kell hanem egyszeruen csak ki kell allnod sajat magad mellett, ez nagyon egyszeru igazandibol. A legnagyobb hatraltato ero mindig az lesz , hogy azon gondolkodsz hogy jajj mivan ha ez nem jo neki, jajj mivan ha megbantom, ha osszeveszunk stbstb. De most komolyan, ha egy haverodnak azt mondod hogy huu de ennek egy gyrost, o meg megsertodik rad hogy o marpedig langost enne , akkor egyutr sirtok ? Nemhiszem. Egy parkapcsolatban sem az lesz a vilag vege, ha elmondod a parodnak hogy te nem eszel indiait mert nem szereted es ennyi.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák