Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lülüke

    csendes tag

    válasz localhost #28 üzenetére

    Bocsánat!
    Mi ketten tipikus női modorban már mellékösvényen járunk.
    Én egyébként nem veszem a bátorságot, hogy szakmai módon hozzászóljak
    a földfelszíni sugárzáshoz. A lényeget nagyjából értem. Egyébként elsőtől az
    utolsóig végig olvastam a hozzászólásokat, érdekelt.
    LCD tv-re vágyom, és talán azért akadtam össze Belbával.

  • aXXon

    senior tag

    válasz localhost #48 üzenetére

    Én ezt jajj a digitális kábeltévé mekkora fos már dolgot nem értem. El kellene olvasni a cikket, értelmezni és annak fényében hozzászólni, ha nem érti, akkor kérdezni, de nem valami egészen másról beszélni és megtéveszteni a hasonlóan kevéssé hozzáértő fórumtársakat, mert azért mitagadás, egészen meggyözően adták elő a dolgot.

    El kell fogadni (600 forint ide, vagy oda - tekintsünk el tőle), hogy ez egy olyan újítás, ami JÓ! Még ha volt korrupció is esetlegesen a tenderben, az átlagállampolgárnak ez előnyös, mert HOZZÁFÉRHETŐ. Nem műholdas tévé, ami drága, nem kábel ami szintén drága és kisebb településeken ugye nincs is kiépítve az infrastruktúra. Ez lesz, mindenhol lesz és Marika néni mostmár választhat majd, hogy melyik csatornából ömlő szennyet kivánja nézni, vagy hogy Pistike szombat délelőtt nem csak két csatorna rajzfilmjeiből választhat, vagy egyáltalán, ha csak a közszolgálati televíziókat nézzük, újra országosan mindenki számára elérhető lesz a magyar királyi kettes, vagy akárki nézheti majd a Duna Tvt, mármint persze, ha akarja. És higyjétek el van, sőt sokan vannak, mert nem csak mi létezünk, PH függők. Azonkívül, bár még elég kevés itthon a HD képes tévé, az Olimpiát már HDben adja majd a királyi tévé és INGYEN! Királyság :)

    Az mpeg2-es rendszerű dvb-t vevők fillérekért hozzáférhetőek már, nyilván előbb utóbb az mpeg4es rendszerűek is elérhetőek lesznek ebben az árban. Nyilván nem a Sony, vagy Jvc, valami olcsó gagyi, de Marika néninek mindegy, hogy min keresztül nézi Isaura gyötrelmeit, még lehet, hogy a Szabad Föld előfizetését is lemondja, hiszen ott lesz neki az EPG. (ha megtanulja kezelni, bár a mostani epg-k eléggé felhasználóbarátok)

    Fogadjuk el, hogy a népesség nagy részének ez a reform jó, a többséget nem érdekli az esetleges korrupció és élvezni fogja a technika eme vívmányát. Úgy gondolom a 600 pénz sem túl sok, de mint ngabor2nek is írtam, a szükség nagy úr.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák