Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz #16820480 #24 üzenetére

    Épp ezt nem értem, hogy miért a google-t támadják, a gyártó fogja letölti a forrást, ír egy saját kernelt, telepakolja a saját alkalmazásaival, meg amivel szeretné. Ha teljesíti a google feltételeit megkapja a Play Store-t, ha nem akkor felrakhatja a saját alternatíváját ahogy mondjuk az Amazon is csinálja.

    Maps meg...talán az egyetlen INGYENES és pontos térkép, meg lehet nézni az alternatívákat, talán a HERE ami hasonló minőséget tud nyújtani.

    A telekom meg pont az aki legjobban bele szokott nyúlkálni, átnevezni a gyári böngészőt mondjuk Origo-ra, alapértelmezésben Origo kezdőlap, lecserélt alkalmazások, telekomos bloatware és még sorolhatnám, kereső is megváltoztatva valami számomra ismeretlenre, biztos nem kaptak érte pénzt hogy ezeket a módosításokat megtegyék MINDEN droidos eszközön amit árulnak, találkoztam olyannal is hogy több volt a reklám mint az app...persze system appként hogy még véletlen se tudd letörölni olyan jogokkal mint az emelt díjas hívás, vagy hozzáférés a háttértárhoz. ;]

    Ez esetben a google helyében én szépen megtiltanám hogy a szolgáltatók belenyúlhassanak.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák