2018. december 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) #52588800

(törölt tag)

10GB adatkorlátot várok el ;]

(#2) aprokaroka87 válasza #52588800 (#1) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Lesz is.

(#3) Egyetlen<> válasza #52588800 (#1) üzenetére

Egyetlen<>
(tag)

Inkább ne legyen adatkorlát

(#4) Goblin12

Goblin12
(őstag)

Adatkorlát 2018-19-20ban? :W Gratulálok.

Korlátlan 600mbit/seces mobilnetet telefonflattal 20GB EU Roaminggal havi 50€-ért és máris rendelem. :K

Jelenleg németoban a telekomtól a korlátlan 4G havi 70€. :(

[ Szerkesztve ]

(#5) tomp válasza Goblin12 (#4) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Itthon a telenornál ócsó. :)
100-200GB kényelmesen összejön.

(#6) Dißnäëß

Dißnäëß
(senior tag)

Mi az skacok, sok az email ? :DD

Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába.

(#7) hemaka válasza tomp (#5) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Olyan is, ahol mar tobben hasznaljak van hogy 1 megabitet sem hoz, mert a nagyokosok nem korlatoznak semmit a savszelen, meg a torrentet sem. :DDD

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#8) tomp válasza hemaka (#7) üzenetére

tomp
(PH! nagyúr)

Nekem eddig a minimum rekordom 1Mbit volt de ott azért hajtottam a cellát rendesen. 250GB fölött voltam havonta. Fél éven keresztül ugyan azon a cellán.(kórház)
Amikor éreztem, hogy kezd a rendszer visszább venni rögtön repülőbe raktam a telefont 1-2percre majd újból ment rendesen.
Amúgy 40-90Mbps között megy általában. De többször mértem már 200Mbps fölött is.

(#9) hemaka válasza tomp (#8) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

En is hasznaltam itthon anyameknal, az elejen tok fasza volt, jobb 100 megabit felett, aztan 2-3 honap elteltevel mar csak 50 korul jott, mondom az meg teljesen okes, mert egyebkent meg 10megabit jon telekomtol.
Aztan 1-2 honappal ezelott mondtam le, mert valami eszleny ejjel-nappal letolti az internetet, igy a kisvarosi cellat kinyirta teljesen. Igazabol, ha a telenor nem lenne ennyire szerencsetlen es korlatozna a torrentet, mint a telekom, akkor nem lenne ilyen problema.
De szerencsere vegeztek a halozatfejlesztessel kabelen, szoval nincs szukseg mar a 4G-re.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 specs: tde.fun

(#10) Egyetlen<> válasza hemaka (#7) üzenetére

Egyetlen<>
(tag)

Telenor mobilnetet használok vidéken az avg 40 mbit..

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.