Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz Csakénvagyok #7 üzenetére

    Az Acer noti Linpus Linux-szal jön, ami nem más mint egy tesztprogram, ami leellenőrzi a rendszer működését indításkor. Nincs értelme vele bajlódni.
    Viszont amikor én vettem, akkor kb. 5k Ft volt a különbség ugyanaz az acer noti windows-os és Linux-os változata között.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Csakénvagyok #12 üzenetére

    LoL :DDD
    Az ennyim is Linpusal jött, de nekem ilyet nem csináltak :D bár erősen ajánlották a géphez a windowst, mert, hogy az tudja a legjobban kihasználni... igaz.. egy évig ez igaz is volt (elég új gép volt akkoriban amikor vettem)... jól jött a Campus-licence átvészelni azt az évet.. azóta gond nélkül megy :) ... főleg a hang rész nagyon sokáig problémás volt, és az ati kártyám is csak most az augusztusi 9.8 driver óta támogatja a HD videók lejátszásának gyorsítását (Ati kártya, de már nincs vele sok gond.. úgy nagyjából)... de azóta nem teker a proci HD videó alatt (most alap 2x800MHz-en is lejátssza a gép a 720as videót akadás nélkül, de a 1080-al is megbirkózik 1600as órajelen (az viszont érdekes, hogy a 9.04es ubi óta nekem nem 2 órajel van a procimban mint lehetséges üzemmód hanem 3: egy 800 egy 1600 és egy 1800MHz-es lehetőség. Gyárilag csak a legkisebb és legnagyobbnak kéne lenni-e, de jó ez így :) )

    Nah.. befejeztem az offot... de ez úgy megérintett.. az eladó jobban tudja :DDD (egyébként ahol én vettem, ott jó eladók voltak akkoriban.. egy fél éve jártam náluk, akkor is jók voltak még :) .. ha új laptop kell majd, nagy eséllyel lehet, hogy visszatérek :)) )

    A notimról megy annyit, hogy csak a legkisebb felszereltségű volt Linux rendszerrel. ha olyat akartam volna amiben van webkamera, bluetooth, nagyobb merevlemez, több memória, akkor csak a drágább windowsos lett volna. Ez valamennyi gyártónál mai napig így van! (ritka amikor nem)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák