Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz #04430080 #20 üzenetére

    Ja ja nem tudom megnézted-e mire válaszoltam. Lehet először azt kellene elolvasni, mielőtt ilyen stílusban írsz választ nem gondoltál erre?
    Maximum nagyker partnerhez nézhettél Magyarországon, még a Dell honlapjáról sem lehet rendelni otthon.

    (#19) Tetsuo

    A Dell mindig is Intel partner volt. A HP azért tudta megtenni, az elmúlt 15 évben, hogy AMD partner is legyen, mert a tőzsdének köszönhetően mindig volt erre pénz. Ha megnézed a Lenovo az elmúlt 3 évben, a Dell ma sem gyárt igazából komoly üzleti gépet AMD processzorokkal, mert adegy nincs rá igény, adkettő nem bíznak meg az AMD-ben, de ezt többször is kifejtettem nem fejtem most. sztem, ha az AMD még 3 - 4 évig tudja tartani ezt a tempót, akkor majd elfogadják, a HP-n kívül, hogyaz AMD is lehet üzleti partner addig viszont még van egy kis idő.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák