Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wintikek

    tag

    válasz #93448704 #20 üzenetére

    Azt hittem velem van nagy gond és nagyon félreérthetően fogalmazok, de úgy tűnik másnak átjött, hogy amúgy teljesen nyitott vagyok a véleményekre, sőt szerettem volna megérteni a dolgokat :)

    #21 Nem erre hegyeztem ki az okos eszközöket amiket nettó baromságnak tituláltam.
    Több cégnél találkoztam már elég komolyan kiépített energy management systemmel ami okos eszközökkel figyeli és csökkenti a pazarlást (pl kompresszorházak figyelése, automata világítás rendszer stb.)
    Ezért is írtam hogy consumer okos eszközök mint pl. a számomra nemrég felfedezett 1,5 millió forintos hűtő amin van egy LCD panel meg beépített wifi hogy tudj a hűtőd segítségével élelmiszert rendelni + sirivel vezérelhető 80ezer forintos lámpa ami hang alapján színt vált...
    Azért is teszem idézőjelbe az okost ilyenkor, mert már mindenre ráaggatják hogy okos, főleg az ilyesmikre. Nem tudom jobban megfogalmazni.
    Ettől független pont a véleményekre voltam kíváncsi/okokra hogy otthonra ki mit miért választ és pl ezt a biztonsági redőnyös dolgot továbbgondolva teljes mértékben megértem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák